بازی Samurai Warriors 5 بر روی نینتندو سوییچ نیز عرضه خواهد شد

۳۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۲

استودیوی کوئی تکمو (Koei Tecmo) امروز در خبر بسیار خوبی اعلام کرد که بازی Samurai Warriors 5 علاوه‌بر پلتفرم‌هایی که از قبل گفته شده بود، بر روی کنسول نینتندو سوییچ نیز در دسترس قرار خواهد گرفت.

بدون شک بسیاری از بازی‌بازان با سری Samurai Warriors آشنایی داشته و نسخه‌های آن را بر روی پلتفرم‌های مختلف تجربه کرده‌اند. پنجمین نسخه از این سری چندی پیش برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان معرفی شد و اکنون نیز در دست ساخت قرار دارد. مطمئنا بسیاری از افراد در انتظار تجربه‌ی این اثر هستند و تمایل دارند تا اطلاعات بیشتری را از آن بدانند. انتظار آن‌ها این است که این نسخه نسبت به گذشته با تفاوت‌های گسترده‌ای همراه شود و در نهایت باید دید که آیا این اتفاق رخ خواهد داد یا خیر. قابل ذکر است که کوئی تکمو وظیفه‌ی نشر این اثر را به عهده خواهد داشت.

سازندگان از همین ابتدا در نظر دارند تا عده‌ی زیادی از بازی‌بازان را جذب بازی Samurai Warriors 5 کنند. در همین راستا، در جریان مراسم نینتندو دایرکت گفته شد که این عنوان قرار است بر روی نینتندو سوییچ نیز عرضه شود که خبر خوبی برای دارندگان این کنسول خواهد بود. تا این لحظه جزئیات زیادی از این نسخه منتشر نشده است، اما می‌دانیم که محتویاتی همچون بخش داستانی و قابلیت تغییر ظاهر و لباس‌های کاراکترها وجود دارد. Samurai Warriors 5 قرار است در تاریخی نامشخص از تابستان ۲۰۲۱ به دست هواداران برسد. بنابراین در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این اثر مبارزه‌ای، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

4
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید