سگا از سرویس Xbox Game Pass بسیار راضی است

۲۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۳

در طول سال‌های اخیر سرویس Xbox Game Pass همواره در حال رشد و گسترش بوده است و تاکنون عناوین مختلفی بر روی آن عرضه شده‌اند. این سرویس اکنون بیش از ۱۸ میلیون کاربر دارد و محبوبیت آن روز به روز در حال افزایش است. بسیاری از ناشران بزرگ صنعت بازی برخی از عناوین خود را بر روی این سرویش منتشر می‌کنند و سگا (SEGA) نیز از جمله‌ی این شرکت‌ها به شمار می‌رود. حال به نظر می‌رسد که شرکت سگا از این سرویس بسیار راضی بوده است.

تاکنون عناوین مختلفی از شرکت سگا بر روی سرویس Xbox Game Pass منتشر شده‌اند که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به سری بازی‌های Yakuza اشاره کرد. خانم آنا داونینگ (Anna Downing)، معاون ارشد بخش اروپایی سگا، اخیراً در مصاحبه با وب‌سایت Eurogamer اشاره کرد که این شرکت از سرویس Xbox Game Pass راضی است. به گفته‌ی وی، این سرویس به سگا کمک کرده است تا بازی‌های خود را برای مخاطبان ایکس‌باکس معرفی کند. همچنین وی به طور ویژه به بازی Two Point Hospital اشاره کرد که عرضه‌ی آن بر روی گیم پس باعث شد تا بازی‌بازان بسیاری به آن جذب شوند.

خانم داونینگ در این باره گفت:

سرویس Xbox Game Pass کمک کرد تا بیش از ۳ میلیون بازی‌باز در سراسر جهان به فرنچایز Two Point Hospital جذب شوند. این مزیت بودن بازی‌ها در Game Pass بوده است. این امر موجب می‌شود تا معرض دید مخاطبان فرست پارتی ایکس‌باکس نیز قرار بگیرید. این افزایش تعامل به نوبه‌ی خود به تثبیت بیشتر محصولات ما در بازار کمک می‌کند. این برای برای ما و برای مصرف‌کنندگان عالی است تا مخاطبان عناوینی را که خارج از مدل Game Pass بازی نکرده‌اند، تجربه کنند.

با وجود آن‌که شرکت سگا تا به حال بازی‌های مختلفی را بر روی Game Pass عرضه کرده است، اما همچنان جای خالی برخی از عناوین حس می‌شود. به عنوان مثال، بازی‌های استودیوی اتلوس (Atlus) که جزو زیرمجموعه‌ی سگا محسوب می‌شود، هیچ‌یک بر روی کنسول‌های ایکس‌باکس و همچنین سرویس Game Pass منتشر نشده‌اند. با این حال انتظار می‌رود که شرکت سگا در آینده، بازی‌های بیشتری را بر روی این سرویس عرضه نماید.

19
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید