گزارش: احتمالا از بازسازی Diablo 2 در رویداد BlizzConline رونمایی شود

۲۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۸

با این که طرفداران مجموعه‌ی Diablo مطمئن هستند نسخه‌ی چهارم این سری در حال توسعه قرار دارد اما به نظر می‌رسد که تا آینده‌ای نزدیک شاهد نمایش و اطلاعاتی از این عنوان نباشیم.

با این حال اخیرا مشخص شده است که استودیوی بلیزارد (Blizzard) در سال گذشته مشغول توسعه‌ی نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Diablo 2 بوده و احتمالا قرار است آن را پیش از نسخه‌ی چهارم به بازار عرضه نماید. حال به تازگی یکی از منابع داخلی به بیان اخباری پرداخته است که نشان می‌دهد احتمال رونمایی از بازسازی عنوان Diablo 2 در رویداد آینده‌ی شرکت بلیزارد وجود دارد.

به تازگی کاربر شناخته شده‌ی Kaiser499 بر روی حساب کاربری توییتر خود به مخاطبان اعلام کرد که بر اساس اطلاعاتی که از شرکت بلیزارد کسب نموده، نسخه‌ی بازسازی بازی Diablo 2 قرار است در رویداد BlizzCon امسال شرکت بلیزارد رونمایی شود. وی در ادامه توضیح داد که این رویداد آنلاین امسال با نام BlizzConline شناخته می‌شود و شرکت بلیزارد قرار است از عناوین زیادی در آن رونمایی کند که یکی از آن‌ها را می‌توان نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Diablo 2 تحت عنوان Diablo 2 Resurrected به شمار آورد. در نهایت در مورد جزئیات بیشتری از این عنوان اطلاعی منتشر نشد و باید منتظر رویداد BlizzConline پیش رو باشیم. کاربر Kaiser499 یکی از موثق‌ترین منابع داخلی شرکت بلیزارد به شمار می‌آید که پیش از این اطلاعات کاملا درستی را در مورد دو بازی Diablo 4 و Overwatch 2 منتشر کرده است.

به گفته‌ی این کاربر، در رویداد BlizzConline آینده علاوه بر رونمایی از عنوان Diablo 2 Resurrected، اطلاعات دیگری از بازی World of Warcraft: The Burning Crusade Classic، بسته الحاقی برای Hearthstone، تاریخ عرضه‌ی بازی Diablo: Immortal، معرفی یک نسخه‌ی جدید از سری World of Warcraft برای پلتفرم گوشی‌های هوشمند، نمایش‌های جدید از بازی Overwatch 2 که به معرفی قهرمانان، نقشه‌ها و احتمالا بخشی از گیم‌پلی خواهد پرداخت و در نهایت معرفی برخی کلاس‌ها و حالت‌های بازی Diablo IV برای مخاطبان منتشر می‌گردد.

رویداد تماما آنلاین BlizzConline قرار است در تاریخ ۱ اسفند ماه ۱۳۹۹ (۱۹ فوریه ۲۰۲۱ میلادی) آغاز شود و تا ۲ اسفند ماه ادامه یابد.

2
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید