مدت زمان بازی It Takes Two حدود ۱۴ تا ۱۵ ساعت خواهد بود

27 بهمن 1399 - 18:00

رئیس استودیوی هیزلایت (Hazelight Studio) که اکنون توسعه‌ی بازی It Takes Two را بر عهده دارد، به تازگی در یک مصاحبه به بیان مطالبی در مورد محتوای داستانی این عنوان پرداخت.

استودیوی هیزلایت به ساخت عناوین مشارکتی و داستان‌-محور شناخته می‌شود و پیش از آغاز روند توسعه‌ی بازی It Takes Two، عنوان Co-oP و داستانی A Way Out را منتشر کرد که مورد استقبال بازی‌بازان قرار گرفت. حال به نظر می‌رسد استودیوی هیزلایت کاملا به توسعه‌ی این سبک از بازی‌ها مسلط شده و قصد دارد بازی It Takes Two را تبدیل به یکی از ماجراجویی‌های پر سر و صدای صنعت بازی‌های ویدئویی نماید.

به تازگی آقای جوزف فیرس (Josef Fares)، رئیس استودیوی هیزلایت و کارگردان بازی A Way Out که هم‌اکنون توسعه‌ی بازی It Takes Two را نیز بر عهده دارد، در مصاحبه‌ای با وب‌سایت خبری گیمینگ‌بولت (GamingBolt) به بیان مطالبی پرداخت و اعلام کرد که بازی It Takes Two حدود ۱۴ تا ۱۵ ساعت ماجراجویی ناب و هیجان‌انگیز را برای بازی‌بازان در نظر دارد. همچنین آقای فیرس اعلام کرد که بازی It Takes Two هیچ آیتم قابل جمع‌آوری که در محیط پنهان باشد را نخواهد داشت اما طرفداران می‌توانند انتظار مینی‌گیم‌های بسیار منحصر به فرد و جذابی را در نقاط مختلف داشته باشند که استودیوی هیزلایت بر کیفیت و تنوع آن‌ها بسیار تمرکز دارد.

آقای جوزف فیرس در این باره افزود:

من می‌گویم مدت گیم‌پلی بازی It Takes Two چیزی حدود ۱۴ الی ۱۵ ساعت خواهد بود. با این که هیچ آیتم قابل جمع‌آوری در بازی گنجانده نشده اما باز هم چیزهای زیادی برای کشف کردن وجود دارد. پیدا کردن آیتم‌های مخفی چیزی نیست که ما بخواهیم؛ بنابراین بازی‌بازان می‌توانند به جای کاوش در محیط و جستجوهای فراوان، با انواع آیتم و مکان‌های مختلف در تعامل باشند. ما در بازی It Takes Two بیش از ۲۵ مینی‌گیم منحصر به فرد و جذاب قرار داده‌ایم. در کنار این موارد، محتویات جذاب و ماموریت‌های جانبی مفرحی نیز وجود خواهند داشت. ما قصد داریم تا جهان بازی It Takes Two بسیار پویا و زنده باشد؛ پس شما قادر هستید سرگرمی‌های زیادی را در آن پیدا کنید. با این حال رازهای مخفی بسیاری نیز در این دنیا گنجانده شده که امیدوار هستیم افراد موفق شوند آن‌ها را پیدا نمایند. بدون شک طرفداران از تجربه‌ی بازی It Takes Two خوشحال شده و عاشق آن خواهند شد.

عنوان It Takes Two قرار است در تاریخ ۶ فروردین ماه ۱۴۰۰ (۲۶ مارس ۲۰۲۱ میلادی) بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس در دسترس علاقه‌مندان قرار گیرد. آقای فیرس در نهایت توسعه‌ی نسخه‌ای برای کنسول نینتندو سوییچ را بعید دانست اما آن را کاملا رد نکرد.

آرین.P.morganNavikSam_fisher_47

مطالب مرتبطنظرات

دیدگاهتان را بنویسید