نسخه ی pc بازی Assassin’s Creed 4 پلتفرم اصلی بازی است

۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۰:۴۹

استدیوی Ubisoft Singapore رسما تایید کرد که نسخه ی pc بازی Assassin’s Creed 4 Black Flag پلتفرم اصلی بازی خواهد بود. همچنین Hugues Ricour تهیه کننده ی ارشد بازی اعلام کرده است که آن ها همراه با پنج استدیوی دیگر در حال کمک به استدیوی یوبی سافت مونترال برای ساخت این بازی بزرگ هستند.

وی در مورد این بازی به سایت Edge اعلام کرده است :

ما بر روی یک PC با مشخصات high-end مشغول کار هستیم و چنین چیزی کمک کرده است که ساخت بازی و همه چیز برایمان آسان تر شود. ما به طور کلی و در حال حاضر مشغول بررسی فرصت های بیشتری برای Assassin’s Creed هستیم ، زیرا ما می دانیم که این بازی در حال حاضر به عنوانی اجتماعی تر تبدیل شده است و عرضه ی بازی برای نسل بعد کمک شایانی به ما در ساخت بازی کرده است.

Hugues Ricour در ادامه اظهارداشته است :

Assassin’s Creed در اصل یک بازی بود که بر روی بخش تک نفره بسیار متمرکز شده بود ، اما در حال حاضر بخش دیگری از مخاطبان ما قسمت مولتی پلیر را نیز دوست دارند. با این حال بسیاری از طرفداران ما با داستان و نحوه ی روایت آن هنوز هم بسیار درگیر می باشند و ما هنوز هم برای این بازی چند ایده ی خوب داریم. این بازی همچنان به ریشه های واقعی خود وفادار و باقی خواهد ماند. ریشه های این بازی در نحوه ی روایت آن و غوطه ور کردن بازیکن در تجربه ی داستانی می باشد.

PS4 این اجازه را به سازندگان بازی خواهد داد که جنبه های اجتماعی بیشتری را به منظور ارتقای باز داشته باشند و این بازی برای بار اول بر روی پلتفرم PC ساخته خواهد شد و سپس بر روی کنسول ها پورت می شود.

هشت تا از معروف ترین استدیو های یوبی سافت با قدرت مشغول ساخت قسمت چهارم هستند. Ubisoft Montreal خالق اصلی این سری با کمک استدیو های Singapore, Sofia, Annecy, Kiev, Quebec, Bucharest, و Montpellier این بازی را خواهند ساخت ، شاید در نگاه اول این تعداد استدیوها برای ساخت بازی بیش از حد به نظر برسد ، اما وقتی که متوجه می شویم Assassin’s Creed 4 بزرگ ترین بازی در تاریخ این سری است و از زمان انتشار نسخه ی قبلی هم مدت زمان کمی می گذرد می توان حق را به یوبی سافت داد. Assassin’s Creed به مانند Call of Duty تبدیل به یک فرنچاینز سالانه شده است ، اما یوبی سافت می داند که چگونه با جاه طلبی های خود می تواند این فرنچاینز را از خطر سقوط و تکراری شدن نجات دهد.

پرچم سیاه ما را به سال های ۱۷۱۵ و غرب دریای کارائیب خواهد برد ، جایی که سازندگان وعده یک جهان بدون هیچ گونه توقفی را در بازی داده اند. این بدان معنا است که شما می توانید به مانند دنیای واقعی به راحتی از کشور های کوبا تا جامائیکا سفر کرده ، بدون این که شاهد هیچ گونه بارگذاری و توقفی در بازی باشید. ۵۰ مکان منحصر به فرد از جمله شهر ها ، غار ها ، خلیج ها ، خرابه ها ، جنگل ها و بیشتر در بازی وجود دارند که وجود گنج هایی مخفی و با ارزش در این مکان ها لذت ماجراجویی را برایتان دو چندان خواهد کرد. اگر هم چندان به ماجراجویی درخشکی علاقه ندارید ، می توانید به اعماق اقیانوس ها وارد شده، به شکار نهنگ ها بپردازید و کشتی ها را هم به طور مخفیانه غارت کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید