رده‌ بندی سنی بازی Returnal مشخص شد

۲۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰
Returnal

بازی Returnal یکی از عناوین مورد انتظار کنسول پلی‌استیشن ۵ به شمار می‌رود که تاکنون اطلاعات مختلفی از آن منتشر شده‌اند. اخیراً ESRB جزئیاتی از رده‌بندی سنی این بازی را به اشتراک گذاشته است.

بازی Returnal رده‌بندی سنی بالغ (Mature) را دریافت کرده است. طبق توضیحات منتشر شده، در این بازی تپانچه‌های آینده‌ محور، مسلسل‌ها و موشک‌اندازهای مختلف وجود دارند. همچنین اشاره شده است که مبارزات بازی بسیار دیوانه‌وار خواهد بود که انفجارها، خون‌ریزی‌های فراوان و نیز فریادهایی از درد در آن قرار دارند. سازندگان پیش از این اعلام کرده بودند که قصد داشتند این بازی هولناک و هیجان‌انگیز باشد.

توضیحات ESRB در خصوص بازی Returnal به شرح زیر است:

Returnal یک بازی تیراندازی سوم شخص است که در آن بازی‌بازان نقش یک فضانورد را برعهده می‌گیرند. این فضانورد پس از سقوط سفینه‌ی خود در یک سیاره‌ی بیگانه بیدار می‌شود. هنگامی که بازی‌بازان از این سیاره‌ی بیگانه عبور می‌کنند، باید با موجودات بومی و نگهبانان مکانیزه بجنگند. بازی‌بازان در زمان مبارزه با دشمنان می‌توانند از سلا‌ح‌های آینده محور مانند مسلسل‌ها، هفت‌تیرها و موشک‌اندازها استفاده کنند. مبارزات با تیراندازی واقعی، انفجارها و وجود فریادهایی از درد دیوانه‌وار و هیجان‌انگیز هستند. برخی از موجودات بیگانه در اثر اصابت گلوله و کشته شدن، خون از آن‌ها پاشیده و جاری می‌شود. در یک سکانس، لکه‌های خون روی محرابی ظاهر می‌شود که بازی‌بازان با آن تعامل می‌کنند.

بازی Returnal در تاریخ ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ (۳۰ آوریل ۲۰۲۱) به صورت انحصاری بر روی پلی‌استیشن ۵ عرضه خواهد شد.

13
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید