تعداد بازی‌بازان Gran Turismo Sport از ۹٫۵ میلیون نفر گذشت

21 بهمن 1399 - 19:06

شاید عنوان مسابقه‌ای Gran Turismo Sport در ابتدای عرضه خود نتوانست به مانند یکی از نسخه‌های اصلی این مجموعه‌ی قدیمی و پر طرفدار خوش بدرخشد و انتظار هواداران را برطرف سازد، اما در نهایت با پشتیبانی مداوم و طولانی مدت استودیوی سازنده و ارائه‌ی محتویات فراوان در قالب به‌روزرسان‌های رایگان، اکنون توانسته است تبدیل به اثری ارزشمند و قدرتمند شود.

حال به تازگی استودیوی سازنده‌ی Gran Turismo Sport یعنی پلی‌فونی دیجیتال (Polyphony Digital) به ارائه‌ی آماری از تعداد بازی‌بازان این عنوان پرداخته است که به کیفیت بالا و پیشرفت چشم‌گیر این اثر اشاره دارد. در واقع می‌توان دریافت که این موفقیت نشانه‌ی تلاش‌های بی‌وقفه‌ی استودیوی سازنده و پشتیبانی بی‌نظیر از بازی Gran Turismo Sport بوده است.

در همین راستا اخیرا آقای کازونوری یامائوچی (Kazunori Yamauchi)، رئیس استودیوی پلی‌فونی دیجیتال و تهیه‌کننده‌ی اصلی مجموعه‌ی Gran Turismo، در یک مصاحبه با مجله‌ی ژاپنی Octane تایید کرد که هم‌اکنون عنوان Gran Turismo Sport در مجموع بیش از ۹٫۵ میلیون بازی‌باز دارد. در واقع در ماه فوریه‌ی سال ۲۰۲۰ میلادی، تعداد بازی‌بازان Gran Turismo Sport به تعداد ۸٫۲ میلیون نفر اعلام شد و حال در مدت زمان تنها یک سال، این رقم تا بیش از ۹٫۵ میلیون نفر افزایش یافته است که نشان از پیشرفت چشم‌گیر این عنوان و رشد زیاد بازی‌بازان آن دارد.

عنوان Gran Turismo Sport هم‌اکنون به صورت انحصاری در دسترس کاربران کنسول پلی‌استیشن ۴ قرار دارد و نسخه اصلی بعدی این سری تحت عنوان Gran Turismo 7 قرار است در تاریخ نامشخصی از سال جاری به صورت انحصاری بر روی کنسول پلی‌استیشن ۵ عرضه شود. به گفته‌ی آقای یامائوچی، این نسخه‌ی جدید قرار است نسبت به بازی Gran Turismo Sport وفاداری بیشتری به ریشه‌های سری داشته باشد.

SAMAN Ghost of Spartameysambred devil champInside
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید