فصل سیزدهم بازی Destiny 2 امروز آغاز می‌شود

۲۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۱
Eramis

با انتشار بسته الحاقی Destiny 2: Beyond Light، بسیاری از هواداران منتظر آغاز فصل سیزدهم این بازی با نام Season of the Chosen بودند. حال آن زمان فرا رسیده و امروز شاهد آغاز این فصل خواهیم بود.

Destiny 2: Beyond Light در ماه نوامبر سال ۲۰۲۰ منتشر شد و آغاز فصل Season of the Hunt را کلید زد. هم‌چنین Beyond Light شامل تغییرات و ارتقاهای مهمی هم بود. برای مثال نسخه‌ی نسل بعدی بازی رسما با این به‌روزرسان در دسترس دارندگان بازی قرار گرفت. این نسخه نرخ فریم بازی بر روی کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس/اس و پلی‌استیشن ۵ را به ۶۰ فریم بر ثانیه می‌رساند. یک سیاره‌ی جدید به نام Europa و یک زیر-کلاس Stasis هم به بازی اضافه شدند.

امروز بالاخره Season of the Hunt به پایان رسیده و Season of the Chosen آغاز می‌شود. Season of the Chosen به‌روزرسان ۳٫۱۰ را هم به همراه دارد. طبق معمول و با آغاز یک فصل جدید، شاهد یک سری تعمیرات و ارتقاهای سروری هم خواهیم بود. امروز ساعت ۲۰:۱۵ می‌توانید انتظار آفلاین شدن سرورها و عرضه‌ی به‌روزرسان ۳٫۱۰ را داشته باشید. با دانلود و نصب این به‌روزرسان و در ساعت ۲۰:۳۰ می‌توانید به بازی بازگردید.

Season of the Hunt و بسته الحقای Beyond Light به موفقیت‌های بزرگی برای بانجی (Bungie) تبدیل شدند. به همین دلیل بسیاری از هواداران برای آغاز فصل جدید و محتوای بیشتر هیجان‌زده هستند. در این بسته الحاقی شاهد آغاز مبارزه با شخصیت Cabal بودیم. با توجه به محبوبیت فصل جدید، ممکن است کمی در دانلود به‌روزرسان و آغاز بازی دچار کندی سرعت شوید.

طبق معمول هر فصل دیگر می‌توانید انتظار سلاح‌های جدید و ماموریت‌های بیشتری را از Season of the Chosen را داشته باشید. یکی از سلاح‌‌های جدید Ticcuu’s Divination نام داشته و در واقع یک کمان Exotic است. این کمان می‌تواند به صورت هم‌زمان چندین تیر نوری را شلیک کرده و اهداف مختلفی را دنبال کند.

بازی Destiny 2 در حال حاضر بر روی ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، رایانه‌های شخصی و سرویس استریم استدیا در دسترس است.

3
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید