احتمال انتشار Halo: The Master Chief Collection بر روی پلتفرمی جدید وجود دارد

۲۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۰:۴۱

استودیوی ایندستریز ۳۴۳ (۳۴۳ Industries) گفته است که از طریق به‌روزرسانی‌هایی در آینده، Halo: The Master Chief Collection راهی جدید را تجربه خواهد کرد.

مجموعه‌ی Master Chief از قبل در پلتفرم‌های استیم (Steam) و ایکس‌باکس گیم‌پس موجود بوده است. یک مقصد جدید احتمالی برای این مجموعه‌، فروشگاه  اپیک گیمز (Epic Games Store) است. رئیس ایکس‌باکس، فیل اسپنسر قبلاً گفته بود که دوست دارد عناوین ساخته شده توسط ایکس‌باکس گیم استودیوز (Xbox Games Studios) را در زمان انتشار در فروشگاه های مختلف، از جمله فروشگاه مایکروسافت ویندوز، در دسترس قرار دهیم. ما معتقدیم شما باید جایی که بازی‌های ویدئویی خودتان را از آن می‌خرید را انتخاب کنید، نه این‌که مجبور شوید برای یک بازی خاص به فروشگاه‌های مختلف سر بزنید.

مایکروسافت از زمان انتشار سری Gears of War با سازنده‌ی Fortnite ارتباط نزدیک داشته است. اخیراً، مایکروسافت در نبرد حقوقی خود با اپل بر سر هزینه‌های App Store از اپیک پشتیبانی کرد. اخیراً فروشگاه اپیک گیمز در گزارش سال ۲۰۲۰ خود میزان مشتریانش را ۱۶۰ میلیون نفر اعلام کرده که تقریباً ۵۰٪ نسبت به سال قبل افزایش داشته است. در یک گزارش جدید که خلاصه عملکرد سال ۲۰۲۰ را نشان می‌دهد، اپیک می‌گوید کاربران فعال روزانه آن‌ها با ۱۹۲ درصد افزایش به ۳۱٫۳ میلیون نفر رسیده‌اند.

در مقایسه با رقیب آن‌ها یعنی استیم که با رکورد ۱۲۰ میلیون کاربر ماهانه در سال ۲۰۲۰ و کاربران فعال روزانه‌ با آمار ۶۲ میلیون نفر و بالاترین تعداد کاربران همزمان ۲۴٫۸ میلیون نفر را شاهد بوده است. به دلیل همه گیری ویروس کرونا، هر دو فروشگاه از افزایش فعالیت بازی‌ها بهره‌مند شده‌اند.

11
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید