ریر به دنبال جذب یک طراح ارشد برای بازی Everwild است

۱۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۶

استودیوی ریر (Rare)، سازنده‌ی عنوان Sea of Thieves، به صورت رسمی اعلام کرد که برای توسعه‌ی بازی Everwild به دنبال جذب یک طراح ارشد است.

بازی Everwild اولین بار در جریان رویداد X019 توسط استودیوی ریر به صورت رسمی معرفی شد. با این حال تاکنون اطلاعات زیادی از این بازی منتشر نشده است. تریلر دوم این بازی نشان داد که شخصیت‌های بازی‌باز در جهانی با نام “ابدیت” شناخته می‌شوند و آن‌ها پیوند خاصی با طبیعت جادویی آن جهان دارند. ریر این بازی را کاملاً متفاوت از ساخته‌های پیشین خود می‌داند، اما هنوز جزئیات زیادی از آن در دسترس نیست.

به نظر می‌رسد توسعه‌ی بازی Everwild وارد مرحله‌ی جدیدی شده است، زیرا یکی از طراحان این عنوان با نام گرگ مایلز (Gregg Mayles)، با انتشار توییتی از تلاش برای جذب یک طراح ارشد خبر داد. مایلز در توییتر خود اعلام کرد که این اتفاق خیلی زود رخ نمی دهد، اما استودیوی ریز به دنبال افزودن یک طراح ارشد است. وی در همین راستا توییتی از حساب رسمی ریر را نقل قول کرد.

تلاش استودیوی ریر برای ساختن یک بازی متفاوت، در لیست رسمی آگهی شغلی نیز نشان داده شده است. در توضیحات این آگهی شغلی اشاره شده است که فرد داوطلب باید بتواند نقشه‌ها را خودش طراحی کند و در ادامه اشاره می‌شود که ریر از نقشه‌های قدیمی خود پیروی نخواهد کرد. در این فهرست شغلی نیز چند بار به حل مسئله اشاره شده است و ریر به نوعی می‌خواهد از مسیر قبلی خود خارج شده تا اطمینان حاصل نماید که هر فرد جذب شده مطابق برنامه‌ریزی ارائه شده عمل کند. داشتن تجربه‌ی ساخت مکانیزم و استفاده از ابزارهای بازی‌سازی “بسیار مفید” نیز در این آگهی شغلی اشاره شده است.

تاکنون چند تغییر در تیم توسعه‌ی بازی Everwild انجام شده است. در سال گذشته سیمون وودروف (Simon Woodroffe)، مدیر نوآوری این بازی از استودیوی ریر جدا شد. مشخص نیست که چرا استودیوی در این مرحله از توسعه تصمیم به استخدام یک طراح ارشد گرفته است. با این حال طبق شواهد ارائه شده، به نظر می‌رسد زمان زیادی تا انتشار این بازی باقی مانده است و باید منتظر اطلاعات بیشتری از آن باشیم.

بازی Everwild برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس، سری اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دست توسعه است.

19
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید