زمان اکران فیلم ریبوت Resident Evil اعلام شد

17 بهمن 1399 - 21:10
Resident Evil

سونی پیکچرز تاریخ اکران ریبوت فیلم Resident Evil را اعلام کرد. این فیلم قرار است در تاریخ ۳ سپتامبر (۱۲ شهریور ۱۴۰۰) سال جاری در آمریکا اکران شود.

هنوز اطلاعات دقیقی در مورد ریبوت فیلم Resident Evil وجود ندارد. غیر از این‌که این فیلم درست مانند سری اصلی توسط شرکت کنستانتین (Constantine) تولید می‌شود، اما ارتباطی به سری فیلم‌های پائول اندرسون (Paul W. S. Anderson) ندارد. داستان این سری فیلم قرار است یک داستان اصلی باشد که بر مبنای اتفاقات بازی اول تنظیم شده و در سال ۱۹۹۸ در راکون سیتی اتفاق می‌افتد. اخباری در مورد بازیگران این فیلم نیز منتشر شده که کی‌توان به کلر ردفیلد با بازی کایا اسکودلاریو، برادرش Chris Redfield با بازی روبی ایمل، آلبرت وسکر با بازی تام هاپر و دکتر ویلیام بیرکین توسط نیل مک دوناو اشاره داشت.

ریبوت فیلم Resident Evil توسط یوهانس رابرتز کارگردانی و نویسندگی شده است. شرکت کپکام (CAPCOM) به طور مستقیم درگیر تولید این پروژه نیست. اآن‌ها این مدت درگیر تولید و توسعه‌ی عنوان Resident Evil Village هستند. این بدان معناست که اگر هر دو محصول با استقبال خوبی روبرو شوند، این میتواند سال بسیار خوبی برای این برند باشد. یک سریال براساس داستان این سری نیز توس نت‌فلیکس نیز در حال تولید است، اما هنوز نمی دانیم چه زمانی این محصول منتشر می‌شود.

فعلا براساس اخبار منتشر شده باید منتظر اکران فیلم ریبوت Resident Evil در تاریخ ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ باشیم.

در صورتی که تریلر گیم‌پلی عنوان Resident Evil Village را ندیده‌اید می‌توانید این ویدئو جذاب را از اینجا ببینید.

برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید