اکتیویژن در سال ۲۰۲۱ عناوین بازسازی شده‌ی بیشتری را عرضه خواهد کرد

۱۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۶

شرکت اکتیویژن (Activision) در سال‌های اخیر به بازسازی و بازآفرینی بسیاری از بازی‌های کلاسیک خود پرداخت و بازی‌بازان نیز به صورت قابل رضایتی از این عناوین استقبال کردند. حال به نظر می‌رسد این ناشر و توسعه‌دهنده‌ی بزرگ قصد دارد همچنان به بازسازی مجموعه‌های محبوب و کلاسیک خود در سال ۲۰۲۱ میلادی ادامه دهد.

همان‌طور که گفته شد، در سال‌های گذشته شاهد آن بودیم که مجموعه‌های محبوبی از شرکت اکتیویژن به مانند Crash Bandicoot ،Spyro the Dragon و Tony Hawk’s Pro Skater بازسازی شده‌اند به خاطر کیفیت عالی خود توانستند مورد استقبال هواداران قرار گیرند. همین موفقیت‌های تجاری دلیل مهمی شد تا بازی‌بازان باز هم بتوانند شاهد بازسازی مجموعه‌های کلاسیک و خاطره‌انگیز شرکت اکتیویژن در آینده باشند.

دنیس دورکین (Dennis Durkin)، مدیر ارشد بخش مالی شرکت اکتیویژن، اخیراً در جریان یک جلسه‌ی مالی با سرمایه‌گذاران مجموعه‌ی Activision-Blizzard به صورت رسمی اعلام کرد که این شرکت در حال توسعه‌ی چند نسخه‌ی بازسازی و بازآفرینی جدید برای عرضه در سال ۲۰۲۱ است و به زودی برخی از آن‌ها معرفی خواهند شد:

ما چند عنوان در حال بازسازی دیگر داریم که در سال جاری معرفی و عرضه خواهند شد. این بازی‌ها می‌توانند فرصت تجاری ایده‌آلی برای ما فراهم آورند.

تاکنون نظریه‌پردازی و گمانه‌زنی‌های زیادی در مورد بازی بعدی که شرکت اکتیویژن آن را بازسازی خواهد کرد، از جانب هواداران بیان شده است. با این حال یکی از این بازی‌ها که تاکنون اطلاعات زیادی در مورد آن لو رفته است، بازسازی عنوان Diablo 2 خواهد بود که شرکت بلیزارد (Blizzard) توسعه‌ی آن را بر عهده دارد. تیم توسعه‌ی بازسازی Diablo 2 متشکل از اعضای استودیوی ویسکاریوس ویژن (Vicarious Vision) و سازندگان دو نسخه‌های اخیر Crash و Tony Hawk خواهد بود که اخیرا به صورت رسمی با شرکت بلیزارد ادغام شده‌اند.

به نظر می‌رسد برای معرفی با این پروژه‌های در حال بازسازی شرکت اکتیویژن، لازم نیست مدت زمان زیادی را منتظر بمانیم. در کنار عرضه‌ی بازسازی‌های مختلف، شرکت اکتیویژن چندین بازی جدید را نیز برای بازی‌بازان در نظر دارد که یکی از مورد انتظارترین آن‌ها نسخه‌ی ۲۰۲۱ از سری Call of Duty خواهد بود.

 

9
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید