تریلر زمان عرضه‌ی Werewolf: The Apocalypse – Earthblood منتشر شد

17 بهمن 1399 - 14:31

Werewolf: The Apocalypse – Earthblood یک بازی نقش آفرینی و اکشن به شمار می‌آید که توسط استودیوی سیانید (Cyanide) توسعه یافته است و از امروز به صورت رسمی در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

شاید بسیاری از بازی‌بازان استودیوی سیانید را با توسعه‌ی عناوینی به مانند Styx ،Call of Cthulhu ،Space Hulk: Tactics و Space Hulk: Deathwing به یاد آورند. بسیاری از این عناوین از کیفیت قابل قبولی برخوردار بودند و توانستند مخاطبین خود را تا حدودی سرگرم سازند. حال جدیدترین اثر این استودیو یعنی بازی Werewolf: The Apocalypse – Earthblood نیز در حد و اندازه‌های ساخته‌های قبلی بوده و می‌تواند عنوانی سرگرم‌کننده لقب گیرد. البته باید توجه داشت که معمولا نمی‌توان از عناوین استودیوی سیانید انتظارات بالایی داشت.

داستان بازی Werewolf: The Apocalypse – Earthblood درهمان دنیای تاریک و مخوف Vampire: The Masquerade جریان دارد که در آن شما در نقش یک قهرمان انسانی قرار می‌گیرید و می‌توانید به حالت‌های گرگ و گرینه نیز تبدیل شوید. کاملا واضح است که استودیوی سیانید از این مکانیسم به قصد تنوع در گیم‌پلی بهره برده است.

این بازی داستان قرمانی به نام Cahal را دنبال می کند که پس از ارتکاب جنایتی جدی نسبت به یکی از اعضای قبیله‌ی خود، مجبور به ترک آن‌جا می‌شود. بعدها او برای نجات خود به نبرد Great War of Garo می‌پیوندد تا از قدرت‌های خود استفاده نموده و با یک شرکت تشنه‌ی قدرت به نام Pentex مبارزه کند.

عنوان اکشن و نقش‌آفرینی Werewolf: The Apocalypse – Earthblood هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری اس و سری ایکس در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد. لازم به ذکر است که نسخه‌ی پلتفرم رایانه‌های شخصی این اثر به طور انحصاری در فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games) عرضه خواهد شد. همچنین استودیوی سیانید اعلام کرد که دو نسخه از بازی Werewolf: The Apocalypse – Earthblood عرضه خواهد شد: یکی نسخه‌ی معمولی و اصلی با قیمت ۴۰ دلار و دیگری نسخه‌ی ویژه‌ی Champion of Gaia که ۵۰ دلار قیمت دارد و برخی آیتم‌های ویژه را در بازی از همان ابتدا در اختیار بازی‌بازان قرار خواهد داد. در حال حاضر، هیچ تاریخی برای انتشار بازی بر روی فروشگاه استیم (Steam) اعلام نشده است.

در پایان شما می‌توانید به مشاهده‌ی تریلر زمان عرضه و گیم‌پلی ۱۵ دقیقه‌ی ابتدایی از بازی Werewolf: The Apocalypse – Earthblood بپردازید:

دانلود تریلر زمان عرضه با کیفیت ۴۸۰P

دانلود تریلر زمان عرضه با کیفیت ۷۲۰P

دانلود تریلر زمان عرضه با کیفیت ۱۰۸۰P

دانلود تریلر گیم‌پلی با کیفیت ۴۸۰P

دانلود تریلر گیم‌پلی با کیفیت ۷۲۰P

دانلود تریلر گیم‌پلی با کیفیت ۱۰۸۰P

مطالب مرتبطنظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • Valhalla گفت:

    قشنگ مشخصه متایی که گرفت زیادش بود

  • مهدی گفت:

    شما رو نمی دونم ولی بازی رو دوسش دارم البته مبارزش خیلی قدیمی هست ولی از بازی های قدیمی خوشم میاد

  • shadin گفت:

    از طریق یوتیوب گیمپلیشو دیدم خیلی مزخرف بود