بلوبر تیم، سازنده‌ی The Medium، در حال کار بر روی یک پروژه‌ی جدید است

۱۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۲:۳۶

استودیوی بلوبر تیم (Bloober Team) که جدیدترین اثر خود یعنی بازی ماجراجویی و ترسناک The Medium را به تازگی عرضه کرده، در حال کار بر روی یک پروژه‌ی بزرگ جدید است و می‌خواهد توسعه دهندگان جدیدی را استخدام کند.

بازی The Medium، اثر الهام گرفته شده از سری Silent Hill که اولین بازی انحصاری نسل نهمی پلتفرم‌های مایکروسافت محسوب می‌شود، مدتی پیش عرضه شد و توانست نقد‌ها و نمرات متوسطی را دریافت کند. اگرچه بازی The Medium نتوانست نظر منتقدین را به خود جلب کند، اما به سرعت موفق شد تا هزینه‌های ساخت پروژه را بازگردانده و به مرحله‌ی سوددهی برسد.

حال پس از انتشار The Medium، استودیوی بلوبر تیم به سراغ پروژه‌ی بعدی خود رفته است. از آن‌ جایی که کارنامه‌ی این توسعه دهنده‌ی لهستانی شامل عناوین اورجینال و همچنین لایسنس شده مانند Blair Witch می‌شود، بازی جدید این استودیو می‌تواند هر چیزی باشد. با این حال، توییت جدید یکی از طراحان The Medium نشان می‌دهد که علاوه بر شروع کار بر روی یک پروژه‌ی جدید، بلوبر تیم به دنبال استخدام توسعه دهندگان مختلف نیز است.

آقای Artur Laczkowski در توییتر اعلام کرد:

The Medium عنوان جذابی بود، آره؟ بله، اما خبر جالب‌تر این است که ما در حال کار بر روی یک پروژه‌ی بزرگ جدید هستیم و به کمک شما نیازمندیم! آیا برنامه نویس مبارزه هستید؟ طراح جلوه‌های ویژه؟ طراح مفهومی؟ بله؟ پس اگر جرئت دارید به ما ملحق شوید.

بازی The Medium هم‌اکنون بر روی کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی این عنوان را از این نشانی مطالعه کنید.

18
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید