رویداد جدید بازی Mario Kart Tour از فردا آغاز می‌شود

6 بهمن 1399 - 11:32

شرکت نینتندو امروز در خبر بسیار خوبی اعلام کرد که رویداد تازه‌ی مربوط به بازی Mario Kart Tour از فردا شروع می‌شود و طرفداران می‌توانند در آن رقابت داشته باشند.

همان‌طور که اطلاع دارید، شرکت نینتندو هر چند وقت یک بار اقدام به تولید و انتشار عناوین گوناگونی بر روی گوشی‌های هوشمند می‌کند و در این مسیر به موفقیت‌های زیادی هم دست پیدا کرده است. یکی از این برترین آثار این شرکت هم Mario Kart Tour نام دارد که اکنون تعداد فراوانی از بازی‌بازان مشغول تجربه‌ی آن هستند. در این بازی به سبک مسابقه‌ای، شما باید کنترل کاراکترهای آشنا و خاطره‌انگیز را به عهده گرفته و به نبرد با دیگر شخصیت‌ها بپردازید. بخش‌های آنلاین و چندنفره‌ای هم در این بازی دیده می‌شود که تجربه‌ی آن‌ها با دوستان و یا دیگر افراد از سایر نقاط جهان امکان‌پذیر خواهد بود. پس در صورتی که از دوستداران به این عناوین هستید، Mario Kart Tour را حتما تجربه کنید.

یکی از دلایل محبوبیت بازی Mario Kart Tour را باید برگزاری رویدادهای مختلف به حساب آورد. چند روز قبل هم رویدادی به نام The Berlin Tour در این عنوان برگزار شد که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید. حال نینتندو امروز اعلام کرد که بلافاصله رویداد دیگری تحت عنوان Cat Tour از فردا جایگزین خواهد شد. به وسیله‌ی این رویداد، بازی‌بازان قادر هستند تا رقابت‌ها و چالش‌های هیجان‌انگیزی را انجام داده و امتیازات بی‌شماری را دریافت کنند. ضمنا کاراکتر دیگری در این رویداد قابل انتخاب خواهد بود که می‌تواند برای هواداران جذاب باشد.

در صورت انتشار اطلاعات بیشتر پیرامون Cat Tour و به طور کلی بازی Mario Kart Tour، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت. این اثر در حال حاضر بر روی گوشی‌های هوشمند و به طور دقیق‌تر سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار دارد.

کسری نراقی
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید