اخبار جدیدی از بازی Starfield منتشر شد

6 بهمن 1399 - 02:14

تاد هاوارد (Todd Howard)، اعلام کرد که بازی Starfield زودتر از عنوان The Elder Scrolls 6 منتشر خواهد شد.

بازی Starfield، عنوان حماسی فضایی جدیدی که توسط بتسدا در حال توسعه است، اولین سری جدید در طول بیست و پنج سال اخیر از سازندگان سری The Elder Scrolls و Fallout است. اگرچه اطلاعات زیادی در مورد این عنوان نقش‌آفرینی در دسترس نیست، اما تاد هاوارد، تهیه کننده‌ی اجرایی این پروژه اظهار داشت که Starfield قبل از The Elder Scrolls 6، منتشر خواهد شد. تریلر E3 2018 Starfield، فقط یک نگاه اجمالی از ایستگاه فضایی نزدیک یک سیاره غیرقابل شناسایی را قبل از ناپدید شدن در یک حفره‌ی کیهانی، ارائه داد.

هاوارد در این مورد توضیح داد:

ما یک دهه است که در مورد آن صحبت می‌کنیم ، پنج، شش سال پیش شروع به گذاشتن ایده‌ها روی کاغذ کردیم و پس از پایان توسعه‌ی Fallout 4 به ساخت آن ادامه دادیم.

در E3 2019، هاوارد به ایلان ماسک گفت:

سفر فضایی در استارفیلد مانند پرواز در دهه‌ی ۴۰ میلادی خواهد بود و اضافه کرد که کاوش فضایی هنوز هم در واقعیت امری خطرناک است. حتی اگر بسیاری از انسان‌ها این کار را انجام دهند. ما عنوانی را ساختیم که سفر فضایی در آن به اندازه‌ی واقعیت خطرناک نباشد.

او در گفت‌وگوی خود با ماسک فاش کرد که برای تحقیق و الهام  در مورد ماسک، از SpaceX دیدن کرده است. وی همچنین اشاره کرد که هلیم ۳ ، ایزوتوپ سبک و پایدار هلیوم با دو پروتون و یک نوترون که در سال ۱۹۳۹ کشف شد، ممکن است سوخت کشتی‌های استارفیلد باشند. به نظر می‌رسد همه چیز نشان می‌دهد که این بازی به واقعیت بیشتر از داستان‌های علمی تخیلی تکیه دارد. سپتامبر گذشته، مایکروسافت اعلام کرد که با خرید زنی‌مکس (ZeniMax)، شرکت مادر بتسدا، با مبلغ ۷٫۵ میلیارد دلار موافقت کرده است. این قرارداد نیمه‌ی دوم سال ۲۰۲۱ بسته می‌شود. این توافق نامه ممکن است باعث شود که توسعه‌ی Starafield در مسیر درست قرار دارد یا حتی تسریع شود. در صورتی که تریلر نمایش داده شده در E3 2018 را مشاهده نکردید، می‌توانید آن را از اینجا ببینید.

Naughty GodOriginal AgentSami 227Ali Hassan nejadGoryGhostPlayStation Studios PS5A²S²pideymeysambهادی صفاییMohammadreza7AGMRIDDLER@alistarT800سیامک انصاری: بایا ادیشنtvelmMbgol2000X.gamer......
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید