شرکت ولو چندین بازی در حال توسعه دارد که در آینده معرفی خواهند شد

۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۴

شرکت بزرگ و خلاق ولو (Valve) در سال گذشته و پس از حدود یک دهه عدم فعالیت جدی در زمینه‌ی توسعه‌ی بازی جدید، عنوان واقعیت-مجازی Half-Life: Alyx را در دسترس علاقه‌مندان قرار داد و توانست بار دیگر مهارت بالای خود در توسعه‌ی یک بازی تحسین‌‌برانگیز و خارق‌العاده را به نمایش گذارد.

حال به تازگی اخبار و اطلاعاتی از جانب این شرکت منتشر شده است که نشان می‌دهد این سازنده چندین عنوان در حال توسعه و معرفی نشده دارد که ممکن است در آینده‌ی نزدیک از آن‌ها رونمایی شود. طبق این اطلاعات، عناوین در حال توسعه‌ی شرکت ولو به مانند بازی Half-Life: Alyx تک نفره و داستان‌محور خواهند بود اما مشخص نیست که برای چه پلتفرم‌هایی عرضه شوند.

آقای گیب نیوول (Gabe Newell) در یک بیانیه در مورد عناوین آینده‌ی شرکت ولو اظهار داشت:

ما هم‌اکنون بازی‌هایی را در دست ساخت داریم که قرار است آن‌ها را در آینده به مخاطبین معرفی کنیم. به عقیده‌ی ما، این عناوین بسیار سرگرم‌کننده خواهند بود. توسعه‌ی بازی Half-Life: Alyx یک تجربه‌ی موفق و فوق‌العاده برای بازگشت ما به سوی توسعه‌ی عناوین تک نفره و داستان‌محور به شمار می‌آید. پس از موفقیت این عنوان، اشتیاق و تلاش‌ها برای ساخت عناوین مشابه و با کیفیت افزایش یافت.

بدون شک هر زمان صحبت از عرضه‌ی یک عنوان جدید از شرکت ولو می‌شود، ذهن بسیاری از علاقه‌مندان به سمت نسخه‌ی بعدی مجموعه‌ی فوق‌العاده‌ی Half-Life خواهد رفت. همچنین نسخه‌ی بعدی عنوان Portal نیز می‌تواند یکی از معرفی‌های جذابی باشد که بازی‌بازان و طرفداران آن را به وجد خواهد آورد.

همچنین آقای گیب نیوول در جواب سوالی که در مورد عناوین آینده‌ی شرکت ولو و مجموعه‌ی Half-Life مطرح شد، پاسخی را ارائه نداد و اظهار داشت که مطرح کردن هر گفته‌ای می‌تواند به سوالات بسیار بیشتر بازی‌بازان منجر شود و این امر مشکلاتی را به همراه خواهد داشت. در واقع آقای نیوول برای جلوگیری از شایعه‌ها و طرح سوالات بسیار از جانب هواداران، هیچ اطلاعی از بازی‌های معرفی نشده‌ی شرکت ولو ارائه نداد. در نهایت وی در مورد بازی چند نفره و آنلاین این شرکت که با نام رمزی Citadel شناخته می‌شود، اظهار داشت که از این پروژه خبری ندارد و شایعات پیرامون آن را رد کرد.

بدون شک علاقه‌مندان به عناوین منحصر به فرد شرکت ولو باید تا زمان معرفی رسمی عناوین در حال ساخت این توسعه‌دهنده منتظر بمانند. آخرین اثر این شرکت، بازی واقعیت-مجازی Half-Life: Alyx به شمار می‌آید که از طریق این نشانی می‌توانید نقد و بررسی آن را در سایت گیمفا مشاهده نمایید.

24
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید