بازی The Shore براساس آثار لاوکرفت معرفی شد

30 دی 1399 - 00:20

استودیوی آرس دراگونیز (Ares Dragonis) اعلام کرد که بازی ترسناکی به نام The Shore، براساس آثار اچ.پی. لاوکرفت (H.P Lovecraft) را به‌زودی منتشر خواهد کرد.

در بازی The Shore، بازی‌بازان داستان را از نگاه پدری مشاهده می‌کنند که دختر دوست داشتنی خود را از دست داده است. از آنچه که در تریلر بازی نمایش داده شده است، می‌توانیم این نکته را متوجه بشویم که با عنوانی پازل محور و اول شخص مواجه خواهیم بود. در حالی که موجودات عظیمی در داستان بازی وجود دارند، اما بعید است که مبارزات با آن‌ها در بازی وجود داشته باشد. با این وجود، برخی نبردها با موجودات کوچک‌تر در این بازی مشاهده می‌کنیم.

به این نکته توجه داشته باشید که این یک بازی مستقل است. به همین خاطر، به اندازه‌ی بازی‌های دیگر استودیوهای بزرگ، از نظر بصری زیبا و جدید به‌نظر نمی رسد. اگر با انتظارات معقول به سمت این بازی بروید، می‌توانید از دنیای آن لذت ببرید. در ادامه تریلر منتشر شده از این بازی را می‌توانید ببینید.

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰P

این بازی در تاریخ ۱ اسنفد ۱۳۹۹ (۱۹ فوریه ۲۰۲۱) برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. پیش از این عناوین مشهور دیگری براساس آثار لاوکرفت ساخته شده بود که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به بازی The Sinking City اشاره کرد که نقد و بررسی آن توسط وب‌سایت گیمفا را می‌توانید از اینجا مطالعه کنید.

مطالب مرتبطنظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • همین الان که تصویر این پست رو دیدم خوف کردم ، اگه اینجور که تو این تصویر پیداست cthulhu توی بازی باشه و بتونن از پتانسیلش استفاده کنن یکی از ترسناک ترین بازی های این نسل میشه ، و گرافیکش هم نسبتا خوبه ولی فیزیکش یکم بده

  • SaeedLi گفت:

    نون بازیسازهای مستقل حلاله حلاله