مشکلات دموی بازی Monster Hunter Rise در نسخه‌ی نهایی برطرف خواهند شد

29 دی 1399 - 22:10

شرکت کپ‌کام (Capcom) به تازگی اعلام کرده است که از مشکلات نسخه‌ی دموی بازی Monster Hunter Rise آگاه است و در نسخه‌ی نهایی بازی شاهد مشکلات مشابه نخواهیم بود.

مدتی قبل بود که سرانجام شرکت کپ‌کام نسخه‌ی دموی بازی Monster Hunter Rise را در دسترس طرفداران‌ قرار داد. حال چند روز از عرضه‌ی نسخه‌ی آزمایشی این اثر می‌گذرد و علی‌رغم واکنش‌های مثبت بازی‌بازان به این عنوان، به نظر می‌رسد بسیاری از طرفداران با مشکلات ریز و درشتی در دموی بازی Monster Hunter Rise روبه‌رو شده‌اند.

Monster Hunter

یکی از باگ‌های نسخه‌ی دموی بازی Monster Hunter Rise اجرا نشدن صحیح دیالوگ‌های شخصیت‌های داخل بازی است به طوری که گاهی بخش‌هایی از دیالوگ‌ها دوبار تکرار و بخش‌هایی از آن‌ها شنیده نمی‌شود.

حال شرکت کپ‌کام به تازگی در حساب رسمی توییتر Monster Hunter به این موضوع واکنش نشان داده و اعلام کرده است که به خوبی از مشکلات نسخه‌ی دموی عنوان Monster Hunter Rise مخصوصاً نکلت زبان ناخواسته‌ی برخی از شخصیت‌های داخل بازی آگاه است و تا زمان عرضه‌ی نسخه‌ی نهایی اثر این مشکلات را برطرف خواهد کرد.

بازی Monster Hunter Rise در تاریخ ۶ فروردین ۱۴۰۰ (۲۶ مارس ۲۰۲۱) برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. شما هم‌اکنون می‌توانید این اثر را با قیمت ۶۰ دلار از فروشگاه آنلاین نینتندو پیش‌خرید کنید.

برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید