ماد جدید بازی Witcher 3 تغییراتی را در حیوانات به وجود می‌آورد

29 دی 1399 - 10:06

امروز ماد جدیدی برای بازی Witcher 3 در دسترس قرار گرفت که به حیوانات آن مربوط می‌شود و می‌تواند برای بسیاری از بازی‌بازان جذابیت داشته باشد. همچنین به منظور آشنایی بیشتر، تصاویری از این ماد نیز عرضه شده است.

Witcher 3 از سری عناوین جذاب در سبک‌های اکشن و نقش‌آفرینی است که هم‌اکنون بر روی پلتفرم‌های مختلفی هم در دسترس قرار دارد. با این که انتشار این عنوان ابتدا به سال ۲۰۱۵ میلادی بازمی‌گردد، اما هنوز هم عده‌ی زیادی مشغول تجربه‌ی آن هستند و لذت می‌برند. قابل ذکر است که شرکت سی‌دی پراجکت رد (CD Project Red) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته است.

یکی از نکات جالب در خصوص بازی Witcher 3، انتشار مادهای مختلف و سرگرم کننده برای آن است. مادسازان فراوانی وجود دارند که هنوز هم دست به ساخت و عرضه‌ی مادهای جالبی برای این اثر می‌زنند و هواداران را برای تجربه‌ی مجدد آن ترغیب می‌کنند. چند روز قبل هم یک ماد عجیب برای این عنوان منتشر شد که به وسیله‌ی آن قادر هستید تا به گرگ سفی اسکیت سواری یاد بدهید. برای مشاهده‌ی ویدئویی در این خصوص می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

حال امروز یکی دیگر از مادسازان مشهور به نام Denroth نسبت به انتشار یک ماد اقدام کرده است که هواداران نباید آن را از دست بدهند. با این ماد، کیفیت حیوانات به مراتب بیشتر از گذشته می‌شود و افراد از تماشایی آن‌ها متعجب خواهند شد. این یکی از برترین مادهای بازی در راستان افزایش کیفیت آن به شمار می‌رود که در حال حاضر از تمام وب‌سایت‌های مربوط به این موضوع قابل دانلود است. در گذشته نیز مادهایی با این مضمون ساخته می‌شد که مورد استقبال طرفداران قرار گرفته بود. بنابراین در صورتی که از علاقه‌مندان به بازی Witcher 3 هستید، این ماد را به هیچ وجه از دست ندهید.

بدیهی است که این ماد تنها بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی اعمال می‌شود. Denroth به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، امروز چند تصویر را هم از ماد خود در دسترس قرار داد که در پایان می‌توانید شاهد آن‌ها باشید. در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون بازی Witcher 3، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

آرینMohsenj74meysambP.G
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید