بازی Boundary تا تابستان ۲۰۲۱ تاخیر خورد

27 دی 1399 - 19:00

بر اساس اطلاعات منتشر شده، بازی تیراندازی اول‌شخص و چندنفره‌ی Boundary، ساخته‌ی جدید استودیوی سرجیکال اسکالپلز (Surgical Scalpels)، تا تابستان سال ۲۰۲۱ میلادی تاخیر خورده است.

بازی Boundary یکی از چندین بازی مورد انتظار امسال است که توسط استودیوی چینی سرجیکال اسکالپلز، در دست توسعه قرار دارد. اگرچه این بازی قرار بود اواخر سال ۲۰۲۰ میلادی به بازار عرضه شود، ولی به دلیل مشکلات ناشی از گسترش ویروس کرونا و چالش‌های به وجود آمده در روند توسعه‌، بازی Boundary تا تابستان سال جاری میلادی تاخیر خورده است.

بازی Boundary یک عنوان تیراندازی اول‌شخص رقابتی است که شما را در فضا و در یک محیط بدون گرانش قرار می‌دهد. به لطف این موضوع، بازی Boundary چالش‌‎ها و تجربه‌ای متفاوت را در اختیار شما قرار خواهد داد. البته به گفته‌ی تیم سازنده، این بازی تنها بر روی بخش چندنفره تمرکز داشته و شامل یک بخش داستانی و تک‌نفره نخواهد بود.

بازی Boundary در ابتدای عرضه، چهار حالت مختلف را در اختیار شما قرار خواهد داد تا بتوانید با دیگر کاربران به رقابت و مبارزه بپردازید. این بازی شامل حالت‌های Facility Camp، Team Deathmatch، Skirmish و Orbital Purge می‌شود. در حالت Facility Camp، تیم‌ها باید برای کنترل یک نقطه‌ی خاص از نقشه با یکدیگر رقابت کنند. حالت Skirmish دو تیم را در شرایط یکسان و با سلاح‌های مشابه در مقابل هم قرار می‌دهد تا در نهایت یک تیم به پیروزی برسد. در حالت Orbital Purge که حالت رقابتی بازی Boundary به شمار می‌رود، شما یا باید تمامی اعضای تیم حریف را کشته و یا اهداف مشخص شده بر روی نقشه را به اتمام برسانید.

بازی Boundary تابستان سال جاری میلادی در دسترس کاربران کنسول پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت. شما می‌توانید جدیدترین تریلر منتشر شده از این بازی جذاب را از طریق لینک قرار داده شده، مشاهده کنید.

برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • mo70 گفت:

    جیسون شرایر به تازگی در مقاله‌ای مدعی شده که ویدیو گیم‌پلی بلند و معروف بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ که به E3 2018 مربوط می‌شد، کاملا ساختگی و دروغین بوده است. این ویدیوی گیم‌پلی در زمان پخش، نظرات بسیاری را به خود جلب کرد. این ادعای شرایر تاکنون توسط سی‌دی پراجکت، استودیو سازنده سایبربانک با هیچ پاسخی مواجه نشده است.

  • Mateus_bk گفت:

    بازی ایده جالبی داره ؛ خوشم اومد :yes: