تریلر جدیدی از بازی Boundary منتشر شد

۱۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰

شرکت هویا (Huya) امروز هم دست به کار شد و تریلر تازه‌ای از بازی مورد انتظار Boundary را در اختیار بازی‌بازان قرار داد. جزئیات تکمیلی به همراه تریلر گفته شده را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

Boundary از سری عناوین چندنفره به سبک‌های اکشن و تیراندازی و به صورت اول شخص است که در آن باید کنترل فضانوردان مبارز ملقب به astroperator را به دست گرفته و با موجودات بیگانه و عجیب و غریب مبارزات جانانه‌ای داشته باشید. اکثر بخش‌های این بازی آنلاین بوده و بدیهی است که برای تجربه‌ی آن‌ها به اینترنت نیاز خواهید داشت. از جالب‌ترین ویژگی‌های این بازی باید به تنوع در سلاح‌ها و ارتقای کیفیت آن‌ها اشاره داشت. ضمنا مناطق فراوانی برای آغاز نبردها در بازی وجود دارد که بسیار هیجان انگیز هستند. به نقل از تیم سازنده، توسعه‌ی این عنوان هم‌اکنون به پایان رسیده و همه چیز برای عرضه‌ی آن فراهم شده است. قابل ذکر است که دو شرکت سرجیکال اسکالپلز (Surgical Scalpels) و هویا به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی Boundary را به عهده دارند.

همان‌طور که در گذشته گفته شده بود، بازی Boundary قرار است اواخر امسال و در تاریخی نامشخص در اختیار دارندگان پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول پلی‌استیشن ۴ قرار گیرد. در صورت دریافت اخبار بیشتر نظیر تاریخ دقیق عرضه، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. امروز ویدئوی جالبی از این عنوان با نام Master منتشر شده است که در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت آن اقدام نمایید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید