بازی Path of Exile 2 احتمالاً در سال ۲۰۲۲ عرضه می‌شود

19 دی 1399 - 00:05

بسیاری از طرفداران سبک اکشن نقش‌آفرینی منتظر انتشار نسخه‌ی دوم بازی Path of Exile هستند. حال طبق شواهد جدید ارائه شده، به نظر می‌رسد این بازی در سال جاری میلادی عرضه نخواهد شد.

آقای کریس ویلسون (Chris Wilson)، خالق عنوان Path of Exile و رئیس استودیوی Grinding Gear Games، اخیراً در خصوص بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی جدید این بازی و همچنین چگونگی تاثیر بیماری COVID-19 بر روی روند توسعه‌ی Path of Exile 2 صحبت کرده است.

وی در این باره گفت:

من از این که همه‌گیری COVID-19 را به عنوان مقصر اصلی بسیاری از مشکلات قلمداد کنم، متنفر هستم؛ اما این بخش مهمی محسوب می‌شود. ما به دلیل بسته بودن مرزهای نیوزلند برای استخدام در سطح بین‌المللی مشکل داشته‌ایم، بنابراین این امر میزان رشد تیم توسعه را از نظر کمی کاهش داده است. سرعت روند پیشرفت توسعه مطابق انتظار ما نبوده است. هدف ما این است که در سال ۲۰۲۱ با توان و تلاش بیشتری بر روی توسعه‌ی Path of Exile 2 کار کنیم. با گذشت زمان می‌توانیم تاریخ انتشار بازی را تخمین بزنیم که می‌تواند تا پایان سال باشد.

آقای ویلسون در پاسخ به احتمال عرضه‌ی بازی Path of Exile 2 در سال ۲۰۲۲ گفت:

بله من فکر می‌کنم که این بازی احتمالی در تاریخی در سال ۲۰۲۲ منتشر می‌شود.

وی همچنین اعلام کرد دورکاری در دوران قرنطینه موجب کندی روند توسعه و همچنین عرضه‌ی به‌روزرسانی‌های اخیر شده است. بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی The Echoes of the Atlas بازی Path of Exile قرار است در تاریخ ۲۶ دی ماه ۱۳۹۹ (۱۵ ژانویه ۲۰۲۱) منتشر شود. در این بسته‌ی گسترش‌دهنده، مجموعه‌ای از محیط‌ها و باس‌های جدید به بازی اضافه شده‌اند. با توجه به تمرکز استودیوی Grinding Gear Games بر روی توسعه‌ی Path of Exile 2، این بسته‌ی گسترش‌دهنده احتمالاً آخرین به‌روزرسانی بزرگ بازی Path of Exile خواهد بود. با این حال، به‌روزرسانی‌های سه‌ماهه و رویدادهای لیگ طبق برنامه‌ی مشخص شده ادامه خواهند یافت.

مطالب مرتبطنظرات

دیدگاهتان را بنویسید