بازی Hitman III دو نقشه‌ی موجود در نسخه‌ی پیشین خود را دستخوش تغییر کرده است

بازی Hitman

اخبار پیرامون استودیوی آی‌او اینتراکتیو (IO Interactive) نشان‌دهنده‌ی آن هستند که بازی Hitman III، به دو نقشه‌ی نیویورک و ویتلتن کریک که در نسخه‌ی دوم آن نیز وجود داشتند وسعت و محتوای بیشتری خواهد بخشید.

بازی مورد انتظار Hitman III به زودی عرضه خواهد شد و در آن شاهد گردآوری نقشه‌هایی از شهرهای مهم سراسر دنیا همانند Hitman II خواهیم بود. همچنین، این بازی قرار است تا در این مسیر دستخوش تغییرات و پیشرفت‌هایی از نظر کیفیت بصری و گیم‌پلی باشد تا بتواند طرفدران خود را راضی نگاه دارد. همچنین، لازم به ذکر است که بازی Hitman عملکرد بازی‌بازان در مأموریت‌ها (از جمله انجام برخی از چالش‌های خاص) را با واحدی به نام Mastery Level می‌سنجد و این واحد نیز معمولاً ۲۰ سطح دارد. از طرفی دیگر، دو نقشه‌ی نیویورک و ویتلتن کریک با توجه به مقیاس نسبتاً کوچک خود در بازی Hitman II، دارای سطح نهایی ۱۵ در معیار Mastery Level بودند که به‌نظر می‌رسد این میزان برای این دو شهر در بازی Hitman III به ۲۰ افزایش پیدا کرده است.

در حقیقت، بازی‌بازان اولین بار با توجه به فهرست تروفی‌های منتشر شده از این بازی نسبت به این موضوع آگاهی پیدا کردند و به احتمال قوی این بدان معنی است که استودیوی سازنده‌ی این بازی یا این دو نقشه را وسعت بخشیده و یا شاید چالش‌های جدیدی را به آن‌ها افزوده است. به‌هر ترتیب، رسیدن به جواب نهایی این سوال زمان زیادی را نمی‌طلبد و بازی‌بازان علاقه‌مند به این عنوان قادر خواهند بود تا به‌زودی آن را تجربه کنند.

بازی Hitman 3 در تاریخ ۱ بهمن ۱۳۹۹ (۲۰ ژانویه ۲۰۲۱) برای سرویس گوگل استیدیا، پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل هشتمی و نهمی ایکس باکس و پلی‌استیشن منتشر خواهد شد. همچنین دارندگان پلی‌استیشن VR و کنسول نینتندو سوییچ نیز قادر خواهند بود تا این بازی را به ترتیب به صورت واقعیت مجازی و کلود تجربه کنند.

برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید