استورمایند گیمز چند بازی‌ساز خبره برای پروژه‌ی نسل بعدی خود استخدام کرده است

25 دی 1399 - 14:05

استورمایند گیمز (Stormind Games)، سازنده‌ی بازی Remothered، اعلام کرده که در حال کار روی یک بازی نسل نهمی است و به همین خاطر، ۳ نفر از بازی‌سازان خبره را به تیم توسعه‌ی خود اضافه کرده است.

بازی Remothered: Broken Porcelain حدودا یک سال پیش عرضه شد و واکنش‌های بسیار منفی ار سوی منتقدان دریافت کرد. این بازی قرار بود ادامه‌ی بازی Remothered: Tormented Fathers باشد که در سال ۲۰۱۷ منتشر شده بود. باگ‌ها و مشکلات فراوان، این بازی را به تجربه‌ی بدی برای بازی‌بازان و استورمایند گیمز تبدیل کردند. با این حال به نظر می‌رسد این استودیو ناامید نشده و برای یک شروع دوباره آماده است.

مدتی پیش استورمایند گیمز اعلام کرد که در حال کار روی یک بازی نسل نهمی است. به گفته‌ی آن‌ها بازی بعدی یک IP جدید خواهد بود و ارتباطی با سری Remothered ندارد. برای توسعه‌ی این بازی و همچنین جلوگیری از مشکلاتی که در بازی‌های قبلی دیدیم، این استودیو چند بازی‌ساز خبره استخدام کرده است.

نفر اول ان تول (Anne Toole) است که از نویسندگان معروف صنعت بازی است. تول به عنوان مشاور به تیم توسعه اضافه خواهد شد. اگر با تول آشنا نیستید باید بگویم که او سابقه‌ی کار روی بازی‌هایی مانند Witcher، Horizon Zero Dawn و Days Gone را دارد. نفر بعدی ران فیش (Ron Fish) است. او سابقه‌ی ساخت موسیقی برای بازی‌های God of War و  Batman Arkham Asylum را دارد. به این ترتیب، بازی جدید از لحاظ موسیقی کیفیت خوبی خواهد داشت. نفر آخر هم بوریسلاو میتکو (Borislav Mitkov) است. میتکو یک هنرمند مفهومی بوده و سابقه‌ی کار روی بازی‌هایی مانند Assassin’s Creed و Prince of Persia را دارد. میتکو به عنوان طراح شخصیت به تیم توسعه اضافه خواهد شد.

همکاری با ستاره‌هایی مانند ان تول، ران فیش و بوریسلاو میتکو ارزش پروژه‌ی جدید ما را بسیار بیشتر کرده است.

جمله‌ی بالا، بخشی از متن خبری است که استورمایند گیمز برای بازی جدید خود منتشر کرده است. به گفته‌ی آن‌ها بازی جدید به‌زودی معرفی خواهد شد. به نظر می‌رسد این استودیوی ایتالیایی به دنبال ساخت بزرگ‌ترین پروژه‌ی خود است تا به این ترتیب در مسیر پیشرفت قرار بگیرد. اضافه شدن افراد خبره‌ای که به آن‌ها اشاره کردیم، می‌تواند بسیار موثر باشد.

بازی Remothered: Tormented Fathers

برای کسانی که تا به حال بازی‌های این استودیو را تجربه نکرده‌اند: بازی Remothered: Tormented Fathers درباره‌ی وقایع و اسرار عجیب عمارت Felton بود. شخصیت اصلی بازی Rosemary Reed نام داشت و به دنبالی دختری به نام Celeste بود. Celeste دختر صاحب خانه بوده و به شکلی عجیب ناپدید شده است. در گیم‌پلی بازی بخش‌های مختلفی از جمله حل پازل، جست‌وجو در محیط و مخفی کاری پر تنش بود. در جریان بازی بخش‌های مختلف عمارت را آزاد می‌کنید و در طی جست‌وجوهایتان با قاتلان دیوانه مواجه می‌شوید. بازی Remothered: Broken Porcelain به نوعی هم پیش‌درآمد و هم ادامه‌ی Tormented Fathers بود. شخصیت اصلی بازی قبلی به همراه شخصیت جدیدی به نام  Jennifer در این بازی حضور دارند و به دنبال Celeste Felton هستند. این بازی باگ‌ها و مشکلات فراوانی داشت. به نحوی که نمره‌ی متاکریتیک (Metacritic) 39 گرفت.

فعلا خبر دیگری از بازی بعدی استورمایند گیمز در دسترس نیست؛ اما به محض انتشار، اخبار جدید را پوشش خواهیم داد.

نیما نصیریPlayStation Studios PS5meysamb@alistar
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید