بیشترین عناوین دانلود شده پلی‌استیشن در سال ۲۰۲۰

۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۴

به منظور برداشت کلی از بازی‌های منتشرشده در سال گذشته، پلی‌استیشن لیستی از پردانلودترین عناوین سال گذشته را باتوجه به پلتفرم و منطقه تهیه و منتشر کرد.

سال ۲۰۲۰ مطمئنا سال بسیار بدی برای جهان بود اما با این‌حال صنعت بازی‌های ویدیویی دوران هیجان انگیزی را در این سال سپری کرد؛ از انتشار عناوین مورد انتظاری همچون The Last of Us 2 و Cyberpunk 2077 گرفته تا عرضه کنسول‌های نسل نهمی پلی‌استیشن و ایکس‌باکس. به همین منظور پلی‌استیشن لیستی از بیشترین بازی‌های دانلود شده با توجه به منطقه و پلتفرم را در وب‌سایت خود منتشر کرد.

برای کنسول پلی‌استیشن ۵ در ایالات متحده، کانادا و اروپا Call of Duty: Black Ops Cold War ،Spider-Man: Miles Morales و Assassin’s Creed Valhalla بیشترین عناوین دانلودی در این کنسول هستند که با توجه به طرفداران بسیار زیاد این فرانچایزها انتظار آن نیز می‌رفت، البته این لیست تنها به این عناوین خاتمه پیدا نمی‌کند. بازی‌های Demon’s Souls ،Immortals Fenyx Rising و صد البته FIFA 21 ،Madden NFL 21 و NBA 2K21 در این لیست نیز به چشم می‌خورند.

در پلی‌استیشن ۴ ماجرا متفاوت است و عناوین پردانلود هر منطقه تفاوت بسیاری با یکدیگر دارند. در ایالات متحده، کانادا عناوین Call of Duty: Black Ops Cold War ،Grand Theft Auto 5 و Call of Duty: Modern Warfare و در اروپا FIFA 21 ،FIFA20 و Grand Theft Auto 5 بیشترین دانلود را به خود اختصاص داده‌اند. عنوان The Last of Us 2 نیز در لیست پردانلودترین های پلی‌استیشن هر دو منطقه به چشم می‌خورد، اما با این‌حال دیگر انحصاری‌های پلی‌استیشن مانند Ghost of Tsushima و Final Fantast 7 Remake تنها در لیست ایالات متحده، کانادا حضور دارند که تفاوت سلایق هرمنطقه را نشان می‌دهد.

با نگاهی کلی به لیست منتشر شده می‌توان نتیجه گرفت عنوان Call of Duty: Black Ops Cold War بیشترین دانلود را برای هر دو پلتفرم و منطقه به خود اختصاص داده است که برای یک بازی چندنفره آنلاین امری قابل انتظار است، نظر شما چیست؟

18
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید