استودیوی سازنده‌ی Dishonored در حال کار بر روی یک بازی فانتزی است

23 دی 1399 - 23:24

همان‌طور که اطلاع دارید، استودیوی آرکین لیون (Arkane Studios Lyon) قرار است امسال بازی Deathloop را منتشر کند. اما حالا مشخص شده که استودیوی آرکین آستین (Arkane Studios Austin)، توسعه دهنده‌ی Dishonored و Prey، با استفاده از موتور بازی سازی آنریل انجین ۴ (Unreal Engine 4) در حال کار بر روی یک عنوان فانتزی معرفی نشده است.

آقای هاروی اسمیث (Harvey Smith) از استودیوی آرکین مدتی پیش اعلام کرد که آن‌ها در حال کار بر روی یک پروژه‌ی جدید هستند. طبق توضیحات کاربری به نام Timur222، خانم لیسا شاریر (Lisa Charriere) که طراح ارشد جلوه‌های ویژه در آرکین آستین است، در پروفایل لینکدین خود به این بازی مرموز اشاره کرده است. شاریر در بخش پروژه‌های خود از یک بازی فانتزی معرفی نشده نام برده که با موتور آنریل انجین ۴ در حال توسعه است.

آرکین

با در نظر گرفتن این موضوع، سوالی که حالا مطرح می‌شود این است: آیا به این زودی دیگر قرار نیست شاهد نسخه‌ی جدیدی از Dishonored و Prey باشیم؟ با این حال، یک بازی فانتزی جدید از این تیم بااستعداد قطعاً عنوانی هیجان انگیز و منحصر به فرد خواهد بود. البته در نظر داشته باشید که احتمالاً هنوز زمان نسبتاً زیادی تا معرفی ساخته‌ی جدید آرکین آستین باقی مانده است.

EivorآرینOriginal Agentمحمد کرامت‌ فرA²S²pideyامینmeysambred devil champMohammadreza7farshadx@alistar
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید