گزارش؛ نسخه‌ی سوم سری Life is Strange و نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ بازی Final Fantasy 7 Remake، به زودی معرفی می‌شوند

23 دی 1399 - 19:18

یک منبع داخلی در شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) بیان کرده است که احتمالا نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ بازی Final Fantasy 7 Remake و نسخه‌ی سوم سری محبوب Life is Strange، به زودی معرفی خواهند شد.

این شخص که با نام Navtra شناخته می‌شود، سال گذشته اطلاعات معتبر و دقیقی از بازی Final Fantasy 16 و برخی دیگر از محصولات شرکت اسکوئر انیکس را منتشر کرده بود. Navtra اخیرا به سراغ وب‌سایت ResetERA رفته و اطلاعات جدیدی از برنامه‌های آینده‌ی شرکت اسکوئر انیکس را منتشر کرده است. بر اساس توضیحات این شخص، نسخه‌ی سوم سری Life is Strange و نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ بازی Final Fantasy 7 Remake به‌زودی و به صورت هم‌زمان معرفی خواهند شد.

در مطلب منتشر شده آمده است:

رونمایی‌های شرکت اسکوئر انیکس در حال افزایش است. بسته‌ی الحاقی جدید Final Fantasy XIV ماه آینده رونمایی خواهد شد و نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ بازی Final Fantasy 7 Remake و Life is Strange 3 نیز با فاصله‌ای کوتاه، رونمایی می‌شوند.

البته نکته این‌جا است که تعیین زمان دقیق این اتفاق به دلیل شرایط فعلی کمی دشوار است. در حال حاضر، حتی تریلر بازی‌هایی که برای عرضه در سه ماهه‌ی مالی جاری برنامه‌ریزی شده بودند، منتشر نشده است. به همین دلیل، من نمی‌توانم در مورد زمان دقیق معرفی و یا انتشار بازی‌ها مطمئن باشم.

با این حال، من باور دارم که این رونمایی‌ها در ماه فوریه رخ خواهد داد. من صرفا نمی‌توانم کاملا نسبت به این موضوع مطمئن باشم.

همان‌طور که اطلاع دارید، بازی Final Fantasy 7 Remake در انحصار کنسول پلی‌استیشن ۴ است، ولی پس از پایان این تاریخ، به احتمال زیاد شاهد عرضه‌ی این بازی بر روی دیگر پلتفرم‌ها نیز خواهیم بود. البته احتمال عرضه‌ی نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ این بازی پیش از این تاریخ نیز وجود خواهد داشت.

آرینمحمد کرامت‌ فرAmirtheGRBprsmeysambNightFury

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید