بازی Ghostwire Tokyo در ماه اکتبر سال جاری منتشر خواهد شد

۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۶

استودیوی بتسدا (Bethesda) که در گذشته به معرفی بازی Ghostwire Tokyo پرداخته بود، امروز اطلاعاتی از عرضه‌ی آن را در اختیار بازی‌بازان قرار داد. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات تکمیلی مربوط به این خبر باشید.

به نظر می‌رسد که بازی Ghostwire Tokyo یکی از بزرگ‌ترین عناوین استودیوی بتسدا در سال جاری است. تا این جا جزئیات نسبتا خوبی از این بازی در دسترس قرار گرفته است و بازی‌بازان زیادی برای تجربه‌ی آن اشتیاق دارند. بسیاری از بازی‌بازان تمایل داشتند تا از اطلاعاتی از تاریخ انتشار این آثار آگاه شوند. حال امروز مطلع شدیم که این عنوان در تاریخی نامشخص از ماه اکتبر امسال در دسترس قرار خواهد گرفت.

همان‌طور که اطلاع دارید، Ghostwire Tokyo از سری عناوین ترسناک به صورت اول‌شخص است که ابتدا در سال ۲۰۱۹ میلادی معرفی شد. تولید این بازی به عهده‌ی استودیوی تانگو گیم‌ورکس (Tango GameWorks) است که سابقه‌ی ساخت آثاری نظیر The Evil Within را هم در کارنامه دارد. چندی پیش هم گفته شد که این عنوان به مدت یک سال در انحصار کنسول پلی‌استیشن ۵ خواهد بود که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید. پس از این یک سال، دارندگان ایکس‌باکس سری ایکس نیز قادر به تجربه‌ی آن خواهند بود. نسخه‌ی رایانه‌های شخصی آن نیز مطابق انتظارات در دسترس هواداران خواهد بود.

در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون بازی Ghostwire Tokyo، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

18
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید