گیفت کارت
گیفت کارت

لوکاس‌فیلم گیمز یک برند جدید برای تمام بازی‌های Star Wars است

۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۰۱:۰۳

شرکت لوکاس‌فیلم (Lucasfilm) به تازگی از یک برند جدید با نام لوکاس‌فیلم گیمز (Lucasfilm Games) رونمایی کرده که هدف آن، انتشار بازی‌های ویدئویی سری Star Wars است.

پس از این که لوکاس‌فیلم به هر ماه تمام متعلقات آن در سال ۲۰۱۳ به مالکیت شرکت دیزنی (Disney) درآمد، اکثر توسعه دهندگان تیم لوکاس‌آرتس (LucasArts) این استودیو را ترک کردند. شرکت دیزنی نیز به جای سرمایه گذاری بر روی استودیوی‌های جدید برای تولید بازی، تصمیم گرفت تا لایسنس اختصاصی ساخت عناوین Star Wars را به شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) بدهد؛ قراردادی که در سال ۲۰۲۳ به پایان خواهد رسید.

حال شرکت لوکاس‌فیلم با معرفی برند لوکاس‌فیلم گیمز برای بازی‌های ویدئویی Star Wars، دنبال کردن این عناوین و اخبار مربوط به آن‌ها را برای طرفداران و بازی‌بازان ساده‌تر می‌کند. به همین مناسبت، لوکاس‌فیلم گیمز یک تریلر جدید را منتشر کرده است که بازی‌های مختلف این مجموعه‌ی محبوب را به نمایش می‌گذارد.

اگرچه برخی از طرفداران Star Wars امیدوار بودند که این خبر با معرفی یک بازی جدید همراه باشد، اما متاسفانه باید به اطلاعتان برسانیم که الکترونیک آرتس هنوز از بازی جدیدی رونمایی نکرده است. البته فراموش نکنید که بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga هنوز برای عرضه در سال جاری در نظر گرفته شده است. پس هواداران سری Star Wars می‌توانند امسال با تجربه‌ی این عنوان، تمام اتفاقات مهم فیلم‌های مجموعه را یک بار دیگر مرور کنند.

از طرف دیگر، موفقیت بزرگ Star Wars Jedi: Fallen Order ساخت دنباله‌ی آن را قطعی کرده و ظاهراً ریسپاون اینترتینمنت (Respawn Entertainment) نیز در حال کار بر روی آن است. ممکن است امسال شاهد معرفی این عنوان خواهیم بود. البته الکترونیک آرتس در گذشته تایید کرده بود که Star Wars Jedi: Fallen Order شروع یک مجموعه‌ی جدید است. پس احتمال دارد که بازی جدید این سری به جای پرداختن به ادامه‌ی داستان Star Wars Jedi: Fallen Order، دارای شخصیت‌ها و داستان کاملاً جدید باشد.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

7
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید