شایعه: Nintendo Direct جدید ممکن است به زودی ارائه شود

طی چند هفته‌ی گذشته، شایعات بسیار زیادی پیرامون آنچه که نینتندو (Nintendo) برای سال ۲۰۲۱ برنامه ریزی کرده است، منتشر شد. حالا یک شایعه‌ی جدید می‌گوید که ظاهراً نینتندو در حال آماده سازی رویداد نینتندو دایرکت (Nintendo Direct) جدید است که احتمال می‌رود طی هفته‌های آینده معرفی خواهد شد.

بیش از یک سال از آخرین رویداد کامل نینتندو دایرکت می‌گذرد. بنابراین به نظر می‌رسد که بالاخره به زودی شاهد یک نینتندو دایرکت و معرفی‌های هیجان انگیز جدیدی باشیم. همچنین وبسایت این شرکت طی چند روز گذشته به طور مرتب آپدیت شده است که احتمالا مربوط به همین رویداد باشند.

طی چند ماه گذشته نینتندو به شدت درباره‌ی برنامه‌های خود برای آینده و همچنین بازی‌ها و عناوینی که برای ساخت در دست دارد محافظه کارانه عمل کرده و تا حد ممکن هیچ اطلاعاتی خاصی را منتشر ننموده است.

در اوایل این ماه، شایعه‌ای پیرامون عناوینی که در رویداد نینتندو دایرکت بعدی معرفی خواهند شد، منتشر شد و لیستی از بازی‌هایی که معرفی می‌شوند را منتشر کرد. این لیست شامل انتشار دنباله‌های The Legend of Zelda: Breath of the Wild ،Mario Odyssey و Splatoon 2 و همچنین پورت شدن بازی‌هایی مانند Call of Duty Black Ops: Cold War و Final Fantasy VII Remake برای نینتندو سوییچ بود. به نظر می‌رسید این لیست برای صحیح بودن بیش از حد خوب باشد. همچنین این شایعه گفته بود که امروز، ۱۱ ژانویه، نینتندو دایرکت جدید شروع خواهد شد که واضح است تا الان متاسفانه اتفاق نیفتاده است.

عناوین نینتندو سوییچ همیشه قدرتمند ظاهر شده‌اند و توانسته‌اند که طرفدارهای بسیاری را راضی نگه دارند بنابراین انتظار می‌رود که شایعات بسیاری پیرامون آن‌ها منتشر شود که لزوما همه‌ی آن‌ها درست نیستند. با این همه انتظار برای رویداد بعدی نینتندو دایرکت، به ویژه برای بازی‌بازانی که از عناوین منتشر شده توسط این شرکت لذت بسیار زیادی می‌برند، سخت و طاقت فرساست اما تا اعلام رسمی نینتندو چاره‌ای جز صبر و یا متوسل شدن به شایعات نیست.

 

برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید