بازی‌بازان هنوز تمام رمز و رازهای بازی Cyberpunk 2077 را کشف نکرده‌اند

22 دی 1399 - 10:31

یکی از اعضای استودیوی سی‌دی پراجکت رد (CD Project Red) اعتقاد دارد که بازی‌بازان هنوز هم تمام بخش‌ها و رمز و رازهای بازی Cyberpunk 2077 را کشف نکرده‌اند. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این خصوص باشید.

همان‌طور که در جریان هستید، سی‌دی پراجکت رد از نگاه بازی‌بازان استودیویی کاملا شناخته شده بوده و تا به حال بازی‌های مشهوری همچون The Witcher 3 از سوی اعضای این تیم عرضه شده است. تازه‌ترین اثر این استودیو Cyberpunk 2077 نام دارد که از همان ابتدای معرفی با واکنش‌های فراوانی از سوی افراد مختلف مواجه شد. با این که بازی‌بازان زیادی هم‌اکنون از این اثر لذت می‌برند، اما عده‌ی دیگری اعتقاد دارند که انتشار به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی متنوع برای آن الزامی است. نواقص و ایرادات بی‌شمار در این بازی باعث شده است تا بسیاری از بازی‌بازان از ادامه دادن آن عاجز بمانند. در همین راستا، سازندگان سعی دارند پشتیبانی خود را خیلی سریع آغاز نمایند و باید دید که در آینده چه اتفاقاتی برای این بازی رقم خواهد خورد. امروز هم شایعاتی مبنی بر فشار زیاد بر روی اعضای این استودیو منتشر شد که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید.

از این صحبت‌ها که عبور کنیم، تقریبا یک ماه از انتشار بازی Cyberpunk 2077 بر روی پلتفرم‌های مختلف گذشته است. در طی این یک ماه، بسیاری از بازی‌بازان سعی داشته‌اند تا در شهر Night City به گشت و گذار مشغول شده و رمز و رازهای جذابی را کشف کنند که در این زمینه به موفقیت هم دست پیدا کردند. با این وجود، یکی از اعضای توسعه دهنده‌ی این بازی با نام پاول ساسکو (Pawel Sasko) اعتقاد دارد که بازی‌بازان هنوز تمام رموز موجود در این نقشه را کشف نکرده‌اند. به نقل از او، جزئیات بسیار بیشتری وجود دارند که شاید بازی‌بازان در آینده آن‌ها را مشاهده کنند. در ادامه می‌توانید پیام این شخص در حساب رسمی توییترش را ببینید.

امروز یک ماه از انتشار بازی Cyberpunk 2077 می‌گذرد. بسیاری از بازی‌بازان رموز فراوانی را کشف کرده‌اند که بابت این قضیه به آن‌ها تبریک می‌گوییم. درصد زیادی از افراد هم فعلا قصد تجربه‌ی بازی را ندارند، اما در ادامه این کار را انجام خواهند داد. هنوز هیچ هواداری نتوانسته است تا همه‌ی محتویات موجود در این اثر را کشف نماید. بنابراین منتظر هستیم تا ببینیم چه کسی برای بار نخست به این مهم دست پیدا می‌کند.

البته این پیام از نگاه هواداران شرکت فوق چندان عجیب نیست. The Witcher 3 نیز از آن دست بازی‌هایی بود که رموز فراموانی در خود داشت و بازی‌بازان پس از گذشت مدتی طولانی توانستند همه‌ی آن‌ها را کشف نمایند. حال باید دید که مشابه این اتفاق دقیقا چه زمانی برای Cyberpunk 2077 رخ خواهد داد.

بازی Cyberpunk 2077 در حال حاضر بر روی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استدیا و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد. نسخه‌ی نسل نهمی این اثر شامل پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس نیز تا چند وقت دیگر به دست بازی‌بازان خواهد رسید. در پایان برای آشنایی بیشتر با این عنوان می‌توانید نقد و بررسی آن به قلم مهدی رضایی را از طریق این صفحه مطالعه کنید.

Y.RP.morganAmirtheGRBمعین سلیمانیMohsenj74meysambred devil champMehran.BaT800Sina
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید