شایعه: صداپیشه‌ی شخصیت آرتور مورگان در بازی God of War Ragnarok ایفای نقش خواهد کرد

۲۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۸

بازی مورد انتظار God of War Ragnarok که پیش‌تر اعلام شد تا در سال ۲۰۲۱ منتشر می‌شود، احتمالاً شامل یک غافلگیری بزرگ برای علاقه‌مندان به عنوان تحسین شده‌ی Red Dead Redemption 2 و شخصیت آرتور مورگان داشته باشد.

در حقیقت، به‌نظر می‌رسد که راجر کلارک (Roger Clark)، صداپیشه و بازیگر شخصیت آرتور مورگان در بازی Red Dead Redemption 2، به عنوان صداپیشه‌ در بازی God of War Ragnarok انتخاب شده باشد. در واقع، چندی پیش راجر کلارک پستی در یکی از شبکه‌های اجتماعی خود منتشر نمود که حاوی تصویری از آگهی استخدام استودیوی سانتا مونیکا (Santa Monica) و مجموعه‌ی God of War بود. متأسفانه، در کنار این تصویر هیچ جزئیات دیگری منتشر نشده است، اما اگر فرض کنیم که وی قصد پیوستن به تیم توسعه‌ی عنوان جدید استودیوی مذکور را داشته باشد، تا حدود بسیار زیادی می‌توان وی را یکی از نقش‌آفرینان نسخه‌ی جدید بازی God of War متصور شد.

God of War Ragnarok Roger Clark

از طرفی دیگر، با وجود عدم تایید رسمی این خبر، جامعه‌ی بازی‌بازان پلی‌استیشن واکنش بسیار مثبتی به آن داشته‌اند. همچنین، گرچه آقای کلارک تجربه‌ی چندانی در حضور در بازی‌های ویدیویی ندارد، اما ایفای نقش او در شخصیت آرتور مورگان توانست تا محبوبیت بسیار بالایی را برای وی به دنبال داشته باشد و همواره از این شخصیت به عنوان یکی از برترین‌های تاریخ یاد می‌شود.

بازی God of War Ragnarok، در سال ۲۰۲۱ میلادی بر روی کنسول پلی‌استیشن ۵ عرضه خواهد شد. همچنین، اخیراً شایعاتی مبنی بر میان نسلی بودن این عنوان و انتشار آن بر روی کنسول پلی‌استیشن ۴ نیز به گوش می‌رسید که تاکنون مورد تایید یا تکذیب رسمی قرار نگرفته است.

43
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید