تریلری از نسخه‌ی واقعیت مجازی Hitman III منتشر شد

18 دی 1399 - 19:13

کم‌تر از ۲ هفته‌ی دیگر تا عرضه‌ی بازی مورد انتظار Hitman III منتشر شده و تاکنون اطلاعات مختلفی از این اثر منتشر شده است. اخیراً تریلری از گیم‌پلی نسخه‌ی واقعیت مجازی این بازی منتشر شده است که ویژگی‌های مختلف آن را نمایش می‌دهد.

تریلر نسخه‌ی واقعیت مجازی Hitman III، برخی از مکانیزم‌های تیراندازی و مخفی‌کاری را که می‌توان در بازی انجام داد، نشان می‌دهد. این برای اولین بار است که یک نسخه از سری Hitman، ویژگی واقعیت مجازی را دریافت می‌کند. در حالی که هوش مصنوعی دشمنان در تریلر نمایش داده شده به اندازه کافی قوی نیست، اما بسیار جالب به نظر می‌رسد که بتوانید برنامه‌های خلاقانه و مخفی‌کاری خود را برای نابودی اهداف در دید اول شخص انجام دهید. لازم به ذکر است که همه‌ی ماموریت‌های The World of Assassination از بازی Hitman 2016 تا Hitman III در نسخه‌ی VR در دسترس خواهند بود که موجب می‌شود این عنوان به تجربه‌ای با محتوای غنی تبدیل شود.

تمام نسخه‌های پلی‌استیشن ۵ این بازی، چه فیزیکی و چه دیجیتالی، شامل یک نسخه‌ی دیجیتالی رایگان از پلی‌استیشن ۴ خواهد بود. نسخه‌ی واقعیت مجازی این بازی فعلاً در انحصار پلی‌استیشن است. در ادامه می‌توانید تریلر جدید گیم‌پلی نسخه‌ی واقعیت مجازی Hitman III را مشاهده و یا دانلود کنید.

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

استودیوی آی‌او اینتراکتیو (IO Interactive) اخیراً تایید کرده است که پس از عرضه‌ی Hitman III برای مدتی به این سری استراحت خواهد داد. این استودیوی دانمارکی در حال حاضر بر روی عنوان Project 007 که مدتی پیش معرفی شد، کار می‌کند. استودیوی مذکور قصد دارد به جای سری Hitman، بر روی آی‌پی‌های جدیدی کار کند.

بازی Hitman III در تاریخ ۱ بهمن ۱۳۹۹ (۲۰ ژانویه ۲۰۲۱) در دسترس دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس، سری اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت. شما می‌توانید پیش‌نمایش جدید بازی را که به قلم مهدی ملکی نوشته شده است، از طریق این نشانی مطالعه بفرمایید.

برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید