عناوین بیشتری از مجموعه‌ی Final Fantasy در سال ۲۰۲۱ به سرویس ایکس‌باکس گیم پس اضافه خواهند شد

18 دی 1399 - 18:54

بر اساس اطلاعاتی که به تازگی کمپانی مایکروسافت منتشر کرده است، به نظر می‌رسد مشترکین ایکس‌باکس گیم پس (Xbox Game Pass) باید در سال ۲۰۲۱ منتظر اضافه شدن تعداد بیشتری از نسخه‌های فرنچایز Final Fantasy به این سرویس باشند. در ادامه همراه ما باشید تا به جزئیات تکمیلی این خبر بپردازیم.

حدود دو سال قبل بود که کمپانی مایکروسافت طی رویداد XO19 London اعلام کرد قصد دارند در سال‌های آینده تعدادی از نسخه‌های مجموعه‌ی Final Fantasy را به سرویس ایکس‌باکس گیم پس اضافه کنند. در طی این مدت عناوین مختلف این سری از جمله Final Fantasy 7 ،Final Fantasy 8 Remastered ،Final Fantasy 9 و Final Fantasy 15 به سرویس ایکس‌باکس گیم پس اضافه شدند؛ با این حال شرکت مایکروسافت نسخه‌های دیگری از این فرنچایز همچون Final Fantasy 10 ،Final Fantasy 10-2 ،Final Fantasy 12: The Zodiac Age, Final Fantasy 13 ،Final Fantasy 13-2 و Lightning Returns: Final Fantasy 13 که در گذشته وعده‌ی حضورشان در آینده‌ی نزدیک بر روی ایکس‌باکس گیم پس داده بود را همچنان در دسترس مشترکین این سرویس قرار نداده است. با این وجود شرکت مایکروسافت به تازگی تأیید کرده است که عناوین باقی‌مانده به‌زودی و در سال ۲۰۲۱ در دسترس مشترکین سرویس ایکس‌باکس گیم پس قرار خواهند گرفت.

Final Fantasy

براساس صحبت‌هایی که به تازگی سخنگوی کمپانی مایکروسافت با و‌ب‌سایت TrueAchievements به اشتراک گذاشته است، ایشان اعلام کرده‌اند که کمپانی مایکروسافت قصد دارد در سال پیش رو عناوین بیشتری از مجموعه‌ی Final Fantasy را همچون سال ۲۰۲۰ به سرویس ایکس‌باکس گیم پس اضافه کند. با این حال به نظر می‌رسد مشترکین ایکس‌باکس گیم پس باید زمان بیشتری را تا اعلام تاریخ عرضه‌ی این عناوین بر روی سرویس مذکور منتظر بمانند.

برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید