تاریخ انتشار بازی Biomutant در آینده‌ی نزدیک مشخص خواهد شد

۱۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۹

پس از تاخیر‌های طولانی و مکرر، به نظر می‌رسد دیگر زمان زیادی تا مشخص شدن تاریخ انتشار بازی Biomutant، باقی نمانده است.

بازی نقش‌آفرینی و جهان‌باز Biomutant، اولین بار در سال ۲۰۱۷ معرفی شد، ولی با وجود گذشت چندین سال از معرفی بازی، هنوز تاریخ دقیق انتشار این عنوان مشخص نشده است. این بازی که در ابتدا برای عرضه در سال ۲۰۱۹ برنامه‌ریزی شده بود، با تاخیر روبه‌رو شد و از آن زمان، دیگر جزئیاتی از تاریخ دقیق انتشار بازی Biomutant منتشر نشده است.

با این حال، بر اساس صحبت‌های مدیر ارشد اجرایی شرکت تی‌اچ‌کیو نوردیک (THQ Nordic)، دیگر زمان زیادی تا عرضه‌ی بازی Biomutant باقی نمانده است. در جدیدترین مصاحبه‌ی خود با وب‌سایت GamesIndustry، آقای کروزر (Kreuzer) از بازی Biomutant با عنوان «یک عرضه‌ی بسیار مهم» یاد کرده و به این نکته اشاره کردند که بازی در سه ماهه‌ی مالی نخست امسال عرضه خواهد شد. این یعنی تا تاریخ ۱۲ فروردین ماه سال آینده (۱ آوریل سال ۲۰۲۱ میلادی)، بازی Biomutant رسما به بازار عرضه می‌شود و با توجه به مدت زمان کوتاه باقی مانده، احتمالا در آینده‌ی نزدیک شاهد مشخص شدن تاریخ دقیق انتشار این عنوان خواهیم بود.

بازی Biomutant در تاریخی نامشخص برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و اس، پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

1
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید