استودیوی ریسپاون انترتینمت بر روی یک اثر “ماجراجویی پایان‌ناپذیر” کار می‌کند

۱۷ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۲

بر اساس اطلاعاتی که به تازگی برخی از بازی‌بازان به آن دست پیدا کرده‌اند، به نظر می‌رسد استودیوی ریسپاون انترتینمت (Respawn Entertainment) مشغول توسعه‌ی بازی ویدئویی است که هرگز به پایان نخواهد رسید. در ادامه همراه گیمفا باشید تا به جزئیات تکمیلی این موضوع بپردازیم.

هفته‌ی گذشته مشخص شد استودیوی ریسپاون انترتینمت که بسیاری این‌ روز‌ها آن را با عناوین موفقی همچون Titanfall (که در زیرمجموعه‌ی آن بازی مشهور Apex Legends نیز قرار دارد) و Star Wars: Jedi Fallen Order می‌شناسند، مشغول توسعه‌ی یک آی‌پی (IP و یا همان Intellectual Property) کاملاً جدید است و در همین راستا نیروهای جدیدی را نیز استخدام می‌کند.

اما استودیوی ریسپاون انترتینمت به تازگی آگهی استخدام جدیدی را در وب‌سایت رسمی خود منتشر کرده که البته هم‌اکنون نیز از دسترس خارج شده است. اما برخی از بازی‌بازان موفق شده‌اند قبل از حذف این صفحه نگاهی به اطلاعات ذکر شده در آن بیندازند. در توضیحات این آگهی استخدام که به مهندسین عمومی نرم‌افزار (Generalist Software Engineer) اختصاص داشته است، علاوه بر اشارات دوباره‌ به نوین بودن عنوان مذکور، گفته شده است که این بازی با بهره‌مندی از جدیدترین تکنولوژی‌های روز توسعه پیدا خواهد کرد و همچنین با یک اثر ماجراجویی پایان‌ناپذیر (Adventuring Forever) روبه‌رو خواهیم بود.

Respawn Entertainment

اگرچه می‌توان موارد گوناگونی را از این عبارت برداشت کرد. در ساده‌ترین حالت احتمال دارد با بازی روبه‌رو باشیم که توسعه‌دهندگان قصد پشتیبانی طولانی‌مدت از آن را دارند و در حالت هیجان‌انگیز نیز می‌توانیم با اثری روبه‌رو باشیم که به واسطه‌ی تکنولوژی و هوش مصنوعی به کار رفته در آن، هیچگاه شاهد تهی شدن بازی از هرگونه فعالیت جدید برای بازی‌باز نخواهیم بود که البته ترکیب شدن آن با پشتیبانی قدرتمند توسعه‌دهندگان می‌تواند خروجی نهایی را بیش از پیش در صنعت بازی‌های ویدئویی کم‌نظیر کند. نظر شما در رابطه با این موضوع چیست؟

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید