ریسپاون اینترتینمنت در حال کار بر روی یک آی‌پی جدید است

۸ دی ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۴

طبق آگهی استخدامی اخیر منتشر شده بر روی وب‌سایت رسمی ریسپاون اینترتینمنت (Respawn Entertainment)، به نظر می‌رسد که این استودیوی آمریکایی در حال آماده کردن یک تیم برای کار بر روی یک آی‌پی کاملاً جدید است.

ریسپاون اینترتینمنت، توسعه دهنده‌ی آثار تحسین شده‌ای مانند Star Wars: Jedi Fallen Order ،Apex Legends و سری Titanfall، یکی از بهترین استودیو‌های شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) محسوب می‌شود که بارها مهارت‌های خود را به نمایش گذاشته است. با توجه به کیفیت بالای بازی‌های ریسپاون، بسیاری از بازی‌بازان بی‌صبرانه منتظر رونمایی از پروژه‌های آینده‌ی این استودیو هستند.

با در نظر گرفتن موفقیت عناوین Apex Legends و Star Wars: Jedi Fallen Order بدون شک شاهد پشتیبانی بلند مدت از بازی بتل رویال ریسپاون و ساخت یک دنباله برای بازی Star Wars این استودیو خواهیم بود. این در حالی است که اگرچه طرفداران سری Titanfall امیدوار هستند تا دوباره شاهد بازگشت این مجموعه باشند، اما ریسپاون و الکترونیک آرتس هنوز ساخت نسخه‌ی سوم Titanfall را تایید نکرده‌اند. با این حال، امکان دارد که به این زودی خبری از این سری تیراندازی نشود.

طبق آگهی استخدامی منتشر شده بر روی وب‌سایت ریسپاون، این استودیو به دنبال «یک مهندس نرم افزار تمام وقت برای ملحق شدن به یک تیم کوچک جدید برای توسعه‌ی یک آی‌پی جدید است». متاسفانه این آگهی شامل اطلاعات بیشتری نمی‌شود.

به نظر شما آی‌پی جدید ریسپاون در چه سبکی خواهد بود؟

1
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید