بسته الحاقی جدید بازی Star Wars: Squadrons به زودی منتشر خواهد شد

16 دی 1399 - 09:49

استودیوی موتیو (Motive) که در گذشته به معرفی یک بسته الحاقی جدید برای بازی Star Wars: Squadrons پرداخته بود، امروز جزئیات دیگری از آن را در دسترس قرار داد که برای هواداران جالب توجه خواهد بود. همچنین ویدئویی در این زمینه منتشر شده است که در ادامه آن را با هم تماشا خواهیم کرد.

همان‌طور که در جریان هستید، تا به حال نسخه‌های متنوعی از سری Star Wars به دست بازی‌بازان رسیده و اکثر آن‌ها هم مورد استقبال آن‌ها قرار گرفته‌اند. تازه‌ترین نسخه‌ی این سری Star Wars: Squadrons نام دارد که اواخر سال گذشته بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار گرفت. پس از کسب محبوبیت بیشتر، شاهد عرضه‌ی این نسخه برای کنسول‌های نسل نهمی یعنی پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس هم بودیم. تیم سازنده سعی دارد تا پشتیبانی خود را از این بازی بیشتر کند و شمار هواداران آن را افزایش دهد. حال باید دید که آیا این تیم در این زمینه به موفقیت خواهد رسید یا خیر. قابل ذکر است که دو شرکت موتیو و الکترونیک آرتس (Electronic Arts) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این اثر را به عهده داشته‌اند.

بسته الحاقی جدید بازی Star Wars: Squadrons با نام High Republic قرار است در آینده‌ای نزدیک در دسترس قرار گیرد. تمرکز اصلی استودیوی موتیو برای عرضه‌ی این بسته، اضافه کردن گزینه‌های فراوان در بخش شخصی‌سازی است. حال بازی‌بازان قادر هستند تا ظاهر و توانایی‌های شخصیت خود را بهتر از قبل تغییر دهند و با لذت بیشتری به ادامه‌ی این بازی بپردازند. ضمنا محتویات دیگری هم در آن به چشم می‌خورد که تمام آن‌ها در تریلر جدید مشخص هستند. پس در صورتی که از دوستداران بازی Star Wars: Squadrons هستید، این بسته الحاقی را به هیچ وجه از دست ندهید.

همان‌طور که گفته شد، امروز ویدئویی هم از High Republic عرضه شده است که در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت آن اقدام نمایید. همچنین مشاهده‌ی هایلایت این عنوان و نکاتی که باید پیش از خرید آن بدانید، از این صفحه امکان‌پذیر است.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید