ویدئویی از ویژگی‌های نسخه‌ی ۰٫۵ شبیه‌ساز ایکس‌باکس Xemu منتشر شد

۱۵ دی ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۲

به تازگی شرکت مایکروسافت ویدئویی جدید از نسخه‌ی ۰٫۵ شبیه‌ساز اصلی ایکس‌باکس یعنی Xemu منتشر کرده است که در آن می‌توان پیشرفت‌ها و بهبودهای این نرم‌افزار هم‌چون بهبود شبیه‌سازی صداهای محیطی و گرافیک مدرن‌تر را مشاهده نمود.

همان‌طور که گفته شد، اخیرا ویدئویی از نسخه‌ی ۰٫۵ شبیه‌ساز Xemu منتشر شده که در آن تمامی پیشرفت‌ها و امکانات جدید به نمایش در آمده است. در این ویدئو علاوه بر نمایش بهبودهای زیادی در بخش صدا و گرافیک، اصلاحاتی برای سازگاری بهتر سیستم BIOS، پیشرفت در رابط کاربری و افزایش کارایی آن به همراه موارد دیگر نشان داده می‌شود.

علاوه بر موارد فوق، برخی قابلیت‌ها و ویژگی‌های جالب برای نخستین بار به این نرم‌افزار افزوده شده‌اند. ویژگی جدید اول، Open Source نام دارد که منبع کدهای برنامه‌نویسی این نرم‌افزار را در اختیار عموم علاقه‌مندان می‌گذارد تا بتوانند در بهبود و گسترش بخش‌های مختلف این پروژه مشارکت نمایند.

دومین ویژگی، قابلیت Cross Platform خواهد بود و به کاربران این امکان را می‌دهد تا شبیه‌ساز Xemu را بر روی پلتفرم‌های Ubuntu، ویندوز، macOS و لینوکس به اجرا درآورند. سومین ویژگی جدید System Link است و با استفاده از آن می‌توان به صورت محلی یا از طریق شبکه‌ی اینترنت به سایر شبیه‌سازهای Xemu یا حتی دستگاه‌های مختلف ایکس‌باکس متصل شد.

قابلیت بعدی که برای بازی‌بازان بسیار کاربردی به نظر می‌رسد، Gamepad Support نام دارد. با استفاده از این ویژگی، شبیه‌ساز Xemu قادر خواهد بود به صورت همزمان از ۴ کنترلر مختلف پشتیبانی نماید. آخرین ویژگی جدید شبیه‌ساز ایکس‌باکس، Snapshots خواهد بود که این نرم‌افزار را قادر خواهد ساخت به جمع‌آوری و ذخیره‌ی اطلاعات پرداخته و در صورت نیاز آن‌ها را مجددا بارگیری نماید.

در پایان شما می‌توانید ویدئوی نمایش بهبودها و پیشرفت‌های نسخه‌ی ۰٫۵ شبیه‌ساز Xemu را در زیر مشاهده نمایید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید