گیفت کارت
گیفت کارت

در سال ۲۰۲۱ اطلاعات بیشتری از The Callisto Protocol منتشر خواهد شد

۱۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۳

در جریان رویداد The Game Awards 2020، از بازی جدیدی به نام The Callisto Protocol رونمایی شد. این بازی توسط استودیوی استرایکینگ دیستنس (Striking Distance) ساخته می‌شود و آقای گلن اسکوفیلد (Glen Schofield)، خالق سری Dead Space، بر روی این پروژه نظارت دارد. طبق اطلاعات جدید منتشر شده، به نظر می‌رسد در سال ۲۰۲۱ شاهد اطلاعات جدیدی از این بازی خواهیم بود.

حساب رسمی عنوان The Callisto Protocol در توییتر با انتشار پیامی سال جدید میلادی را تبریک گفت. در ادامه‌ی این پیام آمده است که در سال ۲۰۲۱ اطلاعات بیشتری از بازی مذکور منتشر خواهد شد.

بازی The Callisto Protocol عنوانی در سبک وحشت و بقا محسوب می‌شود. اتفاقات این بازی در سال ۲۳۲۰ میلادی، در یکی از قمرهای سیاره‌ی مشتری به نام Callisto دنبال می‌شود. این عنوان بازی‌بازان را به چالش می‌کشد تا از زندانی به نام Black Iron فرار کرده و رازهای وحشتناک آن را کشف کنند. سازندگان اعلام کرده‌اند که با این اثر می‌خواهند ترسناک‌ترین بازی نسل نهمی را توسعه دهند. همچنین به گفته‌ی سازندگان، وقایع این بازی در آینده‌ای دور و در جهان PUBG جریان دارد. حال باید منتظر ماند و دید توسعه‌دهندگان تا چه میزان به وعده‌های خود عمل خواهند کرد.

بازی The Callisto Protocol در سال ۲۰۲۲ میلادی بر روی کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. شما می‌توانید تریلر معرفی بازی را از طریق این نشانی مشاهده کنید.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید