بازی Jurassic World Evolution به صورت رایگان در دسترس کاربران فروشگاه اپیک قرار گرفت

۱۱ دی ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۲

در ادامه‌ی روند انتشار بازی‌های رایگان روزانه در فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games)، امروز بازی Jurassic World Evolution به صورت رایگان در دسترس بازی‌بازان قرار گرفت. لازم به ذکر است که برای دریافت و اضافه نمودن این بازی به کتابخانه عناوین خود تنها ۲۴ ساعت فرصت دارید.

اگر از علاقه‌مندان سبک استراتژی هستید و پیش‌تر نیز عناوینی نظیر Planet Zoo، Planet Coaster و RollerCoaster Tycoon را تجربه کرده‌اید، هم‌اکنون فرصت دارید تا از تجربه‌ی رایگان عنوان Jurassic World Evolution لذت ببرید. همچنین، لازم به ذکر است که تمامی عناوین ذکر شده، توسط استودیوی فرانتیر دولوپمنت (Frontier Developments) تحت توسعه قرار گرفته‌اند و همین موضوع باعث می‌شود که حتی پیش از تجربه‌ی این عنوان نیز در مورد سطح کیفی آن آگاهی پیدا کنید.

به هر ترتیب، بازی Jurassic World Evolution را می‌توان یک عنوان سرگرم‌کننده و موفق در سبک استراتژی نامید که اخیراً نسخه‌ی بهبود یافته‌ی آن نیز منتشر شد و دست بر قضا مورد استقبال بسیار خوب بازی‌بازان قرار گرفت. این عنوان، به بازی‌بازان خود اجازه می‌دهد تا پارک مورد نظر خودشان را به دلخواه طراحی کرده و با ارتقاء بخش‌های مختلف آن روند بازی را پیش ببرند. تعدد دایناسورها که هرکدام از مهارت‌های خاصی نیز بهره می‌برند به همراه بخش کمپین چالش‌برانگیز نیز از دیگر نقاط قوت این بازی هستند.

بازی Jurassic World Evolution، هم‌اکنون در دسترس پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار دارد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید