فرصت دریافت سرویس Disney+ با خرید در Fortnite به‌زودی به پایان می‌رسد

11 دی 1399 - 20:40

بر اساس اطلاعات منتشر شده، کاربرانی که تا پایان آخرین روز از سال جاری میلادی خریدی را در بازی Fortnite با استفاده از پول واقعی انجام دهند، ۲ ماه اشتراک رایگان سرویس Disney+ را به عنوان هدیه دریافت خواهند کرد.

به نظر می‌رسد شرکت اپیک گیمز (Epic Games)، هدیه‌ای متفاوت را برای کاربران و هواداران بازی Fortnite در نظر گرفته است. کاربران بازی Fortnite تنها با انجام یک خرید درون‌برنامه‌ای، می‌توانند ۲ ماه اشتراک سرویس Disney+ را دریافت کنند. این امکان که از حدود ۱ ماه پیش برای هواداران فراهم شده است، با پایان یافتن آخرین روز از سال ۲۰۲۰ میلادی از دسترس خارج می‌شود. پس اگر به سرویس Disney+ و بازی Fortnite علاقه دارید، بهتر است از آخرین ساعات باقی مانده نهایت استفاده را ببرید.

Fortnite

دریافت سرویس Disney+ با خرید از بازی Fortnite

با توجه به ارتباط بسیار نزدیک شرکت اپیک گیمز و دیزنی (Disney) در یک سال گذشته، فراهم شدن چنین فرصتی برای کاربران عجیب و غیرمنتظره به نظر نمی‌رسد. در سالی که گذشت، شاهد حضور بسیاری از شخصیت‌های دنیای مارول (Marvel) در بازی Fortnite بودیم. اگرچه آخرین فصل از بازی Fortnite رو به اتمام است، ولی همچنان شاهد اضافه شدن محتوای مختلف بر اساس دنیای مارول به این بازی در ماه گذشته بودیم.

البته این اولین باری نیست که فرصت استفاده از سرویس Disney+ برای بازی‌بازان فراهم شده است. ماه گذشته، شرکت مایکروسافت این سرویس را در اختیار مشترکین سرویس Xbox Game Pass قرار داده بود. به نظر می‌رسد شرکت دیزنی قصد دارد بیش از گذشته خود را به کاربران و هواداران بازی‌‌های ویدئویی معرفی کند.

برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید