دو ویدیو از گیم‌پلی نسخه موبایل Call of Duty Warzone فاش شدند

16 خرداد 1401 - 19:17

اخیراً در شبکه اجتماعی توییتر، دو ویدیو از گیم‌پلی نسخه‌ی موبایل بازی Call of Duty Warzone توسط کاربری به نام Rebs Gaming به اشتراک گذاشته شده است.

شرکت اکتیویژن (Activision) در ماه گذشته اعلام کرد که نسخه‌ی موبایل بازی بتل رویال و محبوب Call of Duty Warzone با اسم رمز Project Aurora در دست توسعه قرار دارد و اکنون به نظر می‌رسد اولین ویدیوهای گیم‌پلی این عنوان در فضای مجازی لو رفته‌اند.

تا به حال دو کلیپ مختلف از نسخه‌ی موبایل Call of Duty Warzone فاش شده است و به نظر می‌رسد این ویدیوها به نسخه‌ی آلفا بازی مذکور مربوط هستند. ظاهراً این بازی در مراحل ابتدایی توسعه‌ی خود قرار دارد و به طور کلی ویدیوهای اشاره شده، برخی از محیط‌ها، سلاح‌ها، نقشه‌ها و حالت‌های مبارزه‌ای این نسخه را نمایش می‌دهند.

در قسمت زیر می‌توانید دو ویدیوی جدید فاش شده از گیم‌پلی نسخه‌ی موبایل Call of Duty Warzone را مشاهده کنید.

نکته‌ی جالب در این است که به نظر می‌رسد این نسخه بسیار شبیه به تجربه‌ی فعلی Call of Duty Warzone است. از طرفی، نسخه‌ی دوم Warzone در دست توسعه قرار دارد و طبق اطلاعات فاش شده، دارای ویژگی‌ها و مکانیک‌های جدید مختلفی از جمله قلعه‌ها، بازجویی‌ها خواهد بود و شباهت‌هایی به حالت Blackout بازی Black Ops 4 خواهد داشت. همچنین گفته می‌شود که ظاهراً نقشه‌ی دوم Warzone 2 نیز در دست ساخت است. با این حال، به نظر نمی‌رسد که نسخه‌ی موبایل Warzone شامل این موارد مذکور باشد.

bjbejbdjearmanX_Wolverine_X(𝘞𝘰𝘭𝘷𝘦𝘳𝘪𝘯𝘦) 𝘓𝘦𝘷𝘪GamerDr.PyromeysambAloy versusDevil May Cry 5امیر حسینKJin sakaiهادی صفایی

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید