گیفت کارت
گیفت کارت

ترفند‌هایی جدید برای بازی Apex Legends کشف شد

۷ دی ۱۳۹۹ - ۰۱:۴۸
ترفندهایی برای بازی Apex Legends

با فرا رسیدن ایام تعطیلات کریسمس، بازی‌بازان نسبت به گذشته زمان بیشتری در اختیار دارند تا بتوانند به تجربه‌ی عناوین دلخواه خودشان بپردازند. این افزایش مدت زمان حضور، باعث کشف بسیاری از رازها و ترفندهای جدید می‌شود. روز گذشته یکی از بازی‌بازان عنوان Apex Legends، ترفندی را به اشتراک گذاشت که به شما کمک می‌کند بتوانید با سپرهای Knockdown مقابله کنید.

این ترفندها برای بازی Apex Legends، توسط یک کاربر در وب‌سایت رددیت (Reddit)، در بخش ApexUniversity به اشتراک گذاشته شده، اما راه حل کاملا جدیدی نیست. با تمام این اوصاف، برای بسیاری از افراد مفید واقع می‌شود، زیرا این پست تقریباً ۲۰۰۰ رأی موافق و نزدیک به ۹۰ نظر، در وب‌سایت رددیت کسب کرده است. کاربری به نام bert4925، به بازی‌بازان پیشنهاد می‌کند که سپر خود را برای نابود کردن دشمن پایین نیاورند، در عوض برای از بین بردن سپر Knockdown دشمن، به او نزدیک و یک Finisher را با سرعت بالا اجرا کنند.

اکثر بازی‌بازان برای اجرای Finisherها سپر خود را پایین می‌آورند و به بازی‌باز مقابل این فرصت را می‌دهند تا به آن‌ها بدون داشتن هیچ محافظی شلیک کند. در قسمت نظرات بسیاری از این پیشنهاد استقبال کردند و بسیاری اظهار داشتند که نمی‌توانند باور کنند که قبلا خودشان به این موضوع فکر نکرده بودند. هرچند یکی از کاربران به همه یادآوری کرد، در صورتی که ضربه‌ای دریافت کردید، هرگز نباید سپر خود را پایین بیاورید. باید منتظر بمانید تا فرصت مناسب برای شما مهیا شود و بعد از آن Finisher را بر روی دشمن خودتان پیاده کنید.

مورد دیگری که این هفته در بازی Apex Legends کشف شد، این موضوع بود که چه اتفاقی می‌افتد وقتی شخصی سعی می‌کند یکی از وسایل نقلیه‌ی جدید را در مکانی که متعلق به آن نیست، قرار بدهد. تلاش برای قرار دادن خودروی جدید فصل ۷ در مقابل درب ورودی ساختمان، هنگامی که یکی از مخاطبان این عنوان تلاش داشت به سمت یکی دیگر از بازی‌بازان برود، او را به سمت استراتوسفر پرتاب کرد، بدون این‌که راهی برای بازگشت وجود داشته باشد. برخی از بازی‌بازان بابت این موضوع شاکی بودند که این مساله، باعث ایجاد مشکلاتی برای آن‌ها شده است.

رویداد جدید، شامل یک رینگ بوکس در Olympus برای ربات خندان مورد علاقه‌ی بازی‌بازان، Pathfinder خواهد بود. این رویداد همچنین شامل ظاهرهای جدید و شیک می‌شود. برای Pathfinder نیز یک انیمیشن جدید در موقع انتخاب او نمایش داده خواهد شد.

در این مدت رازهای مختلفی در بازی Apex Legends کشف شده است. با کشف یک پیام تبلیغاتی در توییتر‌، ویدئویی از رویداد بعدی این بازی کشف شد. رویداد جدید، شامل یک رینگ بوکس در Olympus برای ربات خندان مورد علاقه‌ی همه‌ی بازی‌بازان، Pathfinder خواهد بود. این رویداد همچنین شامل ظاهرهای جدید و شیک می‌شود. برای Pathfinder نیز یک انیمیشن جدید در هنگام انتخاب او نمایش داده خواهد شد.

رویداد جدید بازی Apex Legends تمرکز خاصی بر روی شخصیت Pathfinder دارد. یک فیلم جدید به نام Stories from the Outlands، در مورد او به‌زودی نمایش داده خواهد شد. طبق شایعاتی که شنیده شده، این رویداد در تاریخ ۹ دی ماه ۱۳۹۹ (۲۹ دسامبر ۲۰۲۰) شروع خواهد شد. بازی Apex Legends، برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس/اس و کنسول نینتندو سوییچ در دسترس است.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید