گیفت کارت
گیفت کارت

ویدیوی جدید Apex Legends داستان شخصیت Pathfinder را برملا می‌کند

۶ دی ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۲

زمانی که بازی Apex Legends عرضه شد، شخصیت Pathfinder حضوری به مراتب جدی‌ تر از امروز در بازی داشت. اخیرا ریسپاون اینترتینمنت (Respawn Entertainment) پس از مدت‌ها به سراغ این شخصیت رفته است. این استودیو قصد دارد تا در جدیدترین ویدیو از مجموعه‌ی Stories  from the  Outlands داستان این شخصیت را روایت کند. خبری که می‌تواند برای طرفداران این ربات دوست‌داشتنی جذاب باشد. همراه گیمفا باشید.

یکی از جذابیت‌های بازی Apex Legends سرگذشت شخصیت‌های آن است. تاکنون اطلاعات زیادی از گذشته‌ی شخصیت Lifelin توسط سازندگان منتشر شده است و اخیر نیز استودیوی ریسپاون به سراغ شخصیت Mirage رفت تا داستان او را هم روایت کند. اما در این میان، یکی از ناشناخته‌ ترین و در عین حال متفاوت‌ترین شخصیت‌های این بازی شخصیت Pathfinder است؛ به غیر از مرحله‌ی اموزشی این شخصیت، می‌توان گفت سازندگان هیچ اطلاعاتی را درباره‌ی او با ما به اشتراک نگذاشته‌اند! ما نمی‌دانیم او از کجا آمده است، توسط چه کسی و برای چه هدفی خلق شده است؟ این سوالات مدت زمان زیادی است که بی‌پاسخ مانده است اما جدیدترین قسمت از Stories from the Outlands پاسخ تمامی سوالات ما را خواهد داد.

اما ما از کجا می‌دانیم که این قسمت درباره‌ی شخصیت Pathfinder خواهد بود؟ این اطلاعات از وبسایت Apex Legends درز پیدا کرد. سازندگان خبر مربوط به این ویدیو را با زمان‌بندی اشتباه، زودتر از موعد مقرر منتشر کردند. هر چند که این صفحه اکنون در دسترس نیست اما تصویر و محتوای مربوط به آن در اینترنت منتشر شده است. سازندگان عنوان این قسمت را هم مشخص کرده‌اند؛ ویدیوی Fight Night که ماجراجویی‌های جهانی شخصیت Pathfinder را نشان می‌دهد.

این پایان کار استودیوی ریسپاون و شخصیت Pathfinder نیست و احتمالا شاهد رویدادی با محوریت این شخصیت در آینده‌ی نزدیک باشیم. بازی‌بازان شواهدی را در گوشه و کنار نقشه‌ی Olympus کشف کرده‌اند که به رویداد Fight Night اشاره می‌کند. عنوان این رویداد با عنوان ویدیوی داستانی یکی است و پیش‌بینی می‌شود که شاهد یک نقشه‌ی بازسازی شده با حال و هوای شخصیت Pathfinder باشیم.

بازی Apex Legends هم‌اکنون برروی پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، اکس‌باکس سری اکس/اس، رایانه‌های شخصی، نینتندو سوییچ و موبایل در دسترس است.

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید