گیفت کارت
گیفت کارت

ماد جدیدی برای بازی Dark Souls 3 منتشر شد

۶ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۹

به تازگی ماد جدیدی برای بازی Dark Souls 3 در دسترس قرار گرفته است که خصوصیات جذابی را به آن اضافه می‌کند. همچنین برای آشنایی بیشتر بازی‌بازان، تصاویری مربوط به این ماد عرضه شده است که در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید.

همان‌طور که در جریان هستید، تا کنون نسخه‌های جذابی از سری Dark Souls بر روی پلتفرم‌های مختلف در دسترس قرار گرفته که تاثیر فراوانی در سرگرم شدن بازی‌بازان داشته‌اند. بدون شک یکی از برترین نسخه‌ها را باید Dark Souls 3 به حساب آورد که ابتدا در سال ۲۰۱۶ میلادی بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه شد و فروش فوق‌العاده‌ای هم داشت. در این بازی با سبک‌های اکشن و نقش‌آفرینی، شما باید هدایت شخصیت اول را به دست گرفته و با سیل عظیمی از دشمنان مبارزه کنید. بنابراین در صورتی که از علاقه‌مندان به این سبک‌ها هستید، Dark Souls 3 را به هیچ وجه از دست ندهید. قابل ذکر است که دو شرکت فرام سافتور (From Software) و بندای نامکو (Bandai Namco) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این اثر را به عهده داشته‌اند.

علاوه بر پشتیبانی سازندگان از بازی Dark Souls 3، همیشه برخی از افراد خوش‌ذوق، مادهایی را برای این عنوان به وجود می‌آورند. یکی از این مادسازان با نام Raime1995، ماد جالبی را برای این اثر ساخته است که تجربه‌ی آن برای هواداران الزامی خواهد بود. جالب است بدانید که به وسیله‌ی این ماد، بیش از ۱۰۰۰ نوع دشمن جدید به بازی اضافه می‌شود که نبرد با هر یک از آن‌ها سختی‌های خاص خود را خواهد داشت. بنابراین سطح دشواری این بازی به مراتب افزایش خواهد یافت و تنها بازی‌بازان قهار هستند که می‌توانند ماموریت‌های آن را به اتمام برسانند.

البته برای مبارزه با این دشمنان، سلاح‌های بسیار قدرتمند و عجیبی هم طراحی شده است که استفاده از آن‌ها، بازی‌بازان را هیجان‌زده خواهد کرد. تعداد این سلاح‌ها به بیش از ۱۵۰ عدد می‌رسد و تنوع خوبی را از این لحاظ شاهد هستیم. فنون و مهارت‌های تازه‌ای را هم در جریان بازی می‌آموزید که نباید از نقش آن‌ها در پیش‌روی بهتر غافل شوید. همچنین برای مبارزه با باس‌های این عنوان، موسیقی‌های تازه‌ای نواخته می‌شود. همه‌ی این محتویات دست به دست هم داده‌اند تا طرفداران بتوانند مجددا به سمت Dark Souls 3 بروند.

برای دسترسی به موسیقی‌های متن بازی Dark Souls 3 می‌توانید به این نشانی مراجعه نمایید. امروز تصاویری هم از ماد گفته شده منتشر شده است که در پایان قابل مشاهده و دانلود خواهند بود.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید