گیفت کارت
گیفت کارت

موسیقی گیمفا | موسیقی‌های متن بازی Dark Souls 3

۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۵

سلام خدمت کاربران و همراهان همیشگی گیمفا. امیدوارم حالتان خوب باشد و روزهای تابستانی داغ و خوبی را سپری کنید. با بخش جدید «موسیقی‌ گیمفا» همراه شما هستیم. به مانند گذشته، در این بخش سعی داریم تا موسیقی متن بازی‌های ویدئویی محبوب شما را تهیه کرده و برای دانلود قرار دهیم. در جدیدترین قسمت به سراغ آلبوم موسیقی‌های بازی محبوب Dark Souls 3 رفته‌ایم؛ پس با ما همراه باشید.

بازی Dark souls 3 آخرین نسخه از مجموعه‌ی نقش افرینی استودیویو فرام‌سافتور یعنی Dark Souls  است که در سال ۲۰۱۶ عرضه شد. پس از موفقیت دو نسخه‌ی اول، استودیو فرام سافتور تصمیم گرفت تا نسخه‌ی سوم این سری را نیز توسعه دهد. استقبال از نسخه‌ی سوم به حدی بود که نه تنها بازی توسط منتقدین نقدهای بسیار مثبتی دریافت کرد یلکه توانست در عرض دو هفته بیش از ۲۰۰ هزار نسخه به فروش برساند و لقب سریع‌ترین فروش را در میان بازی‌های منتشر شده توسط شرکت باندای نامکو کسب کند. در حقیقت بازی Dark Souls 3 یکی از بهترین‌‌های این سری است زیرا سازندگان برای ساخت و توسعه‌ی تک تک قسمت‌های این بازی از گیم‌پلی و اضافه شدن سلاح‌ها، مکان‌ها و باس‌های جدید به بازی گرفته تا مهم‌ترین بخش آن یعنی موسیقی‌های بازی دقت ویژه‌ای به خرج داده‌اند.

ساخت موسیقی‌های اصلی متن بازی Dark souls 3 به مانند دو اثر قبلی استودیوی فرام سافتور یعنی Bloodborne و Dark Souls 2، بر عهده‌ی خانم یوکا کیتامورا بود و اجرای قطعات نیز توسط گروه ارکستر Tokyo Philharmonic انجام گرفته است. به علاوه در ساخت سایر قطعات موسیقی بازی آقای Motoi Sakuraba، آهنگ‌ساز نسخه‌ی اول، نیز همکاری داشته اند. به علاوه آقایان Tsukasa Saitoh و Nobuyoshi Suzuki نیز یک قطعه‌ی اختصاصی برای یکی از باس‌فایت‌های بازی یعنی Deacons Of The Deep را بر عهده داشته‌اند. هنگامی که یک باس فایت آغاز می‌شود، موسیقی‌های بازی شروع به نواختن می‌کننند و اینجاست که هیجان و البته اضطراب عجیبی وجود ما را فرا می‌گیرد. درست است که موسیقی‌های بازی Dark Souls 3 هنگام باس‌فایت‌ها تقریبا المان‌های یکسانی در طول بازی دارد اما سازندگان برای طراحی موسیقی هر باس دقت ویژه‌ای به خرج داده تا بتوانند موسیقی را طراحی کنند که کاملا با باس فایت مورد نظر هم خوانی داشته باشد؛ موسیقی که در هر فاز مبارزه، ریتم آن تغییر کرده و باعث می‌شود تا مبارزه با باس‌ها به یک مبارزه‌ی حماسی و دلهره آور تبدیل شود.

شما می‌توانید فهرست قطعات موجود در آلبوم موسیقی‌های متن بازی Dark Souls 3 را در قسمت پایین مشاهده و در ادامه نیز از طریق لینک‌های قرار داده شده آلبوم مورد نظر را دریافت کنید:

 Premonition

DARK SOULS III

Prologue

Firelink Shrine

Iudex Gundyr

Vordt of the Boreal Valley

Curse-rotted Greatwood

Crystal Sages

Deacons of the Deep

High Lord Wolnir

Pontiff Sulyvahn

Dancer of the Boreal Valley

Dragonslayer Armour

Old Demon King

Oceiros, the Consumed King

Ancient Wyvern

Nameless King

Abyss Watchers

Yhorm the Giant

Aldritch, Devourer of Gods

Lorian, Elder Prince | Lothric, Younger Prince

Soul of Cinder

Secret Betrayal

Epilogue

E3 2015 Debut Trailer

دانلود آلبوم کامل موسیقی‌های متن بازی Dark Souls 3 (کیفیت FLAC 16 Bit)

دانلود آلبوم کامل موسیقی‌های متن بازی Dark Souls 3 ( کیفیت ۳۲۰)

2
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید