چالش‌های روزانه به بازی Call of Duty: Black Ops Cold War اضافه شدند

۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰
بازی Call of Duty: Black Ops Cold War

با تصمیم جدید تری‌آرک (Treyarch)، بخش چالش‌های روزانه به بازی Call of Duty: Black Ops Cold War اضافه می‌شود و بازی‌بازان هر روز با محتوای جدیدی روبه‌رو خواهند شد.

درخواست‌های فراوان طرفداران سرانجام به نتیجه رسید. جدیدترین به‌روزرسانی بازی Call of Duty: Black Ops Cold War یکی از محبوب‌ترین ویژگی‌های بازی‌های قبلی را اضافه می‌کند. چالش‌های روزانه بازگشته‌اند و حالا بازی‌بازان می‌توانند امتیاز بیشتری از حالت‌های چندنفره و زامبی کسب کنند. این اولین باری نیست که توسعه‌دهندگان بازی درخواست‌های طرفداران را در نظر می‌گیرند. مدتی پیش نیز‌ حالت Split-Screen به درخواست بازی‌بازان به بازی اضافه شد.

با این به‌روزرسانی، بازی‌بازان هر روز با 3 وظیفه‌ی جدید مواجه خواهند شد. مانند Call of Duty: Black Ops 4، بازی‌بازان می‌توانند از بین گزینه‌های مختلف، چالش مورد نظر خود را انتخاب کنند. این چالش‌ها شامل پیدا کردن چند بسته، کشتن تعداد مشخصی از دشمنان و موارد دیگر است. به این ترتیب، آزادی عمل و تنوع این چالش‌ها حفظ شده و بازی‌بازان مطابق سبک خود به تجربه‌ی بازی می‌پردازند.

این خبر در حساب توییتر تری‌آرک منتشر شد. علاوه‌ بر چالش‌های روزانه، محتوای دیگری هم به بازی اضافه شده است. حالت “Raid 24/7” جایگزین “Raid the Mall” شده تا خاطرات بازی Black Ops 2 زنده شود. یک حالت 3 به 3 به نام “Faceoff” هم در نظر گرفته شده است تا بازی‌بازان در نقشه‌های Gunfight با یکدیگر مبارزه کنند. Nuketown 24/7 هنوز هم در دسترس است تا بازی‌بازان از آن برای تکمیل چالش‌ها استفاده کنند.

علاوه‌ بر موارد بالا، برای مدتی XP دو برابر در بازی فعال خواهد بود تا بازی‌بازان راحت‌تر بتوانند 100 بخش بتل پس را طی کنند. این امتیاز ویژه تا دوشنبه، ۸ دی (28 دسامبر 2020) ادامه خواهد داشت. یکی از نکات منفی چالش‌های جدید، پاداش آن است. در بازی Call of Duty: Modern Warfare، پاداش این چالش‌ها شامل آیتم‌های مختلف هم بود. در Cold War تنها XP دریافت خواهید کرد. البته این مورد کاملاً قابل رفع خواهد بود و ممکن است در آینده شاهد بهبود پاداش‌ها باشیم. اضافه شدن حرکات جدید، موارد تزئینی و شخصی‌سازی یا حتی پول درون بازی می‌توانند به عنوان پاداش در نظر گرفته شوند.

با وجود ضعف‌هایی که ذکر شد، اضافه شدن چالش‌های روزانه در کنار رویدادهای XP اضافه، کاملاً راضی‌ کننده خواهد بود. بازی Call of Duty: Black Ops Cold War در حال حاضر برای پلتفرم رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 4 و 5، ایکس‌باکس وان، سری اس و سری ایکس در دسترس است.

1
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید