اطلاعاتی از کارت گرافیک ASUS GeForce RTX 3090 ROG STRIX GUNDAM منتشر شد

۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۰

چندی پیش، تصاویری از کارت گرافیک ASUS GeForce RTX 3090 ROG STRIX GUNDAM منتشر شد که به ما نشان می‌دهد این قطعه‌ی کم‌یاب چه شکل و شمایلی دارد و با چه قیمتی عرضه خواهد شد. تصویر یاد شده از طریق kdtree، یکی از کاربران فروم چیپ‌هل (Chiphell)، منتشر شده که یک جعبه‌گشایی کامل از این کارت گرافیک را انجام داده است.

کارت گرافیک ASUS GeForce RTX 3090 ROG STRIX GUNDAM در حال حاضر بالاترین سطح قدرت را در میان کارت گرافیک‌های سری 30 Geforce RTX دارد. این قطعه‌ی سخت‌افزاری همان قدرت ASUS ROG STRIX GeForce RTX 3090 را در خود جای داده است، اما از نظر ظاهری شامل یک طراحی منحصر به فرد مرتبط با Gundam نیز می‌شود. تصاویر منتشر شده از این کارت گرافیک را در ادامه مشاهده می‌کنید:

تنظیمات نمایشی بر روی ROG STRIX GeForce RTX 3090 ،ROG STRIX 3080 و ROG STRIX 3070 شامل سه پورت 1.4a و یک پورت دوگانه‌ی HDMI 2.1 می‌شود. به احتمال بسیار زیاد، کارت گرافیکی مذکور دارای TDP حداکثر 480 واتی نیز باشد. در کنار تمامی این موارد، کارت گرافیک ASUS GeForce RTX 3090 GUNDAM از ویژگی اتصالات برق 8-پین نیز بهره می‌برد.

در حال حاضر این کارت گرافیک با قیمت 16,999 ین در چین قیمت‌گذاری شده است که ارزشی برابر با 6,500 دلار آمریکا دارد. این قطعه‌ی سخت‌افزاری بسیار محدود است و به صورت انحصاری تنها در بازار آسیا و اقیانوسیه در دسترس طرفداران قرار خواهد گرفت.

1
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید